886 835 320
Porównanie ofert leasingu
 • Cena netto przedmiotu leasingu

Najlepsze oferty

 • masterlease
  Najlepszy leasing
  Najlepszy leasing. Po prostu

  Lider rynku usług CFM Specjalizacjaw leasingu oraz wynajmie długoterminowym samochodów do 3,5 tony.

  Korzyści:

  • leasing na wszystkie marki samochodów
  • Atrakcyjne upusty na wybrane marki samochodów
  • Uproszczone procedury
  Sprawdź Rekomendowana oferta
 • getinleasing
  Leasing
  Leasing samochodów osobowych i dostawczych już od 1 dnia działalności

  od 1% opłaty wstępnej

  Korzyści dla kredytobiorcy:

  • leasing bez Vat na używane pojazdy
  • od 1 dnia działalności
  Sprawdź Rekomendowana oferta
 • Idea Bank
  Idea Bank
  Czynsz: 2.86083% Rata miesięczna netto: 286.08zł
  Suma opłat leasingowych: 107.66%
 • WeźLeasing.pl
  WeźLeasing.pl
  Czynsz: 2.89000% Rata miesięczna netto: 289zł
  Suma opłat leasingowych: 105.47%

Porównywarka ofert leasingowych 

Leasing to jedna z metod finansowania zakupu np. samochodu. Najczęściej korzystają z niej mali i średni przedsiębiorcy, którzy nie posiadają wystarczających środków finansowych, by dokonać zakupu. Leasing polega na zawarciu umowy, w leasingodawca nabywa tzw. środek trwały (np. samochód) i oddaje go do użytkowania leasingobiorcy (właścicielowi firmy). Leasing jest obecnie bardzo popularną formą finansowania zakupu samochodu.

Właściciele firm najczęściej korzystają z usług firm leasingowych, które zazwyczaj kupują środek trwały na kredyt i ponownie kredytują go leasingobiorcom, zachowując przy tym pewien zysk. Inni przedsiębiorcy podpisują umowy leasingowe bezpośrednio z bankiem, ale jest to możliwe dopiero wtedy, gdy firma posiada już ugruntowaną pozycję na rynku. Leasing można wliczyć w ogólny koszt prowadzenia działalności. Przedsiębiorcy nie tylko z tego powodu korzystają z takie rozwiązania. Równie ważne jest to, że mogą skorzystać z tzw. leasingu zerowego. Jest to nic innego jak spłacanie wyłącznie ceny zakupu samochodu. Firmy leasingowe udzielają tak atrakcyjny pożyczek, ponieważ uzyskują ogromne upusty od sprzedawców za zakup floty nowych aut.

Leasing jest niewątpliwie dobrym rozwiązaniem dla obydwu stron. Przedsiębiorcom umożliwia sfinansowanie zakupu samochodu na bardzo dobrych warunkach kredytowych, a firmom leasingowym przynosi realne zyski.


Na skróty

Współpraca

Porównywarka Finansowa

Portal prorank.pl daje Tobie możliwość swobodnego wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty finansowej. Wyznajemy zasadę: Płać mniej - Zarabiaj więcej.