886 835 320

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

ludzie-marwia-sie-o-pieniadze-i-komornika

Dla kogo pożyczki dla zadłużonych z komornikiem?

W dzisiejszych czasach większość naszego społeczeństwa posiada zaciągnięte kredyty, pożyczki lub tzw. zakupy na raty. Są to dobre rozwiązania, które pomagają sfinansować bieżące potrzeby lub marzenia np. o posiadaniu własnego domu, lub nowego sprzętu AGD. Dopóki nie mamy problemów ze spłacaniem rat, to czerpiemy z taki pożyczek same korzyści. Możemy cieszyć się z rzeczy, które za nie kupiliśmy lub pielęgnować wspomnienia, na które potrzebowaliśmy tych środków finansowych. Problem pojawia się wtedy, gdy zaczynamy mieć problemy z terminową spłatą zobowiązania.

Co to jest pożyczka z komornikiem?

Gdy opóźnienia w spłacie rat są stosunkowo krótkie, to bank wysyła nam różne ponaglenia w formie listownej, telefonicznej bądź mailowej. Niestety nie zawsze możemy w porę zareagować i spłacić zaległe zobowiązania. Wtedy bank oddaje sprawę do firmy windykacyjnej, a następnie do komornika. W tym momencie powinniśmy się dowiedzieć, czym są tzw. pożyczki z komornikiem.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem to możliwość rozwiązania naszych problemów finansowych. Są to produkty specjalnie stworzone z myślą o osobach, które nie widzą żadnego wyjścia ze swojej kiepskiej sytuacji finansowej. Takie pożyczki oferują firmy typu vivus.pl, viasms.pl, wonga.com, Zaimo, filarum.pl, Soho Credit, Kredito24.pl, Zaplo.pl, Ekspres Kasa, Pożyczkomat.pl, Kobieta z kasą, Smart Pożyczka, Net Credit. Powyżsi pożyczkodawcy nie zadają zbędnych pytań, nie wymagają wygórowanych zabezpieczeń ani poręczycieli.

Co zrobić, gdy dostaniemy pismo od komornika?

Otrzymanie pisma od komornika, w którym zawarta jest informacja o długu, jaki mamy do spłacenia, to jedna z najbardziej stresujących chwil w życiu. Może się również zdążyć tak, że zanim dostaniemy oficjalne pismo, to do drzwi naszego domu zapuka windykator, którego zadaniem będzie odzyskanie należności. Jeżeli nie posiadamy w danym momencie wystarczających pieniędzy na spłatę zadłużenia, to postarajmy się dogadać z komornikiem tak, aby wstrzymał swoje działania na okres około 2 dni. Powiedzmy mu, że zamierzamy skorzystać z takiego rozwiązania jak pożyczka z komornikiem. Te 2 dni w zupełności wystarczą na złożenie wniosku i otrzymanie pieniędzy, ponieważ cała procedura przyznawania kredytu jest bardzo prosta.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Pożyczki z komornikiem są jedną z najłatwiejszych i najszybszych form pozyskiwania dodatkowych środków finansowych. Aby uzyskać taką pożyczkę, wystarczy udać się do placówki którejś z firm pożyczkowych (np. wonga,.com, vivus.pl, Ekspres Kasa) lub złożyć wniosek przez internet. Możemy również skontaktować się telefonicznie z danym pożyczkodawcą i w ten sposób zgłosić chęć wzięcia pożyczki. Cała procedura powinna trwać około jednego dnia, ale w niektórych przypadkach może zakończyć się w zaledwie kilkanaście minut.

Jak przebiega taka procedura?

Najczęściej klienci są proszeni o przekazanie jednego grosza na konto bankowe pożyczkodawcy, aby zweryfikować, że to do nich należy dany rachunek. Pożyczkodawca zazwyczaj przelewa pieniądze na konto bankowe, aby klient miał jak najszybszy dostęp do potrzebnych środków finansowych.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są dostosowywane do potrzeb każdego klienta. Wysokość pożyczki oraz okres spłaty możemy ustalić indywidualnie z firmą pożyczkową. W ten sposób będziemy mogli szybko i wygodnie spłacić komornika i odetchnąć z ulgą. Firmy udzielające takich pożyczek nie sprawdzają naszego zadłużenia w BIK i nie zamykają swych drzwi przed tymi klientami, którzy wpadli w tarapaty finansowe. Warto wiedzieć, że pożyczka z komornikiem to jedyna droga do rozwiązania naszych problemów finansowych. Oczywiście taką pożyczkę również należy spłacić, ale będziemy na to mieli odpowiednią ilość czasu. Możemy w tym okresie znaleźć nową pracę lub odłożyć niewielkie kwoty, z których spłacimy zobowiązanie.

Pożyczka z komornikiem - problem ze spłatą

Pewnie zastanawiasz się, co się stanie, gdy mimo najszczerszych chęci nie będziesz mógł spłacić nowej pożyczki z komornikiem w wyznaczonym terminie. Nie musisz się obawiać, że życie zatoczy krąg i sytuacja się znowu powtórzy. Możesz wtedy skorzystać z wygodnej formy przedłużenia okresu spłaty, która będzie się wiązała ze wpłatą niewielkiej kwoty za tzw. przedłużenie czasu trwania pożyczki. W ten sposób otrzymasz nowy, dogodniejszy termin spłaty i nie będziesz musiał obawiać się telefonów z nieznanych numerów i niezapowiedzianych wizyt listonosza.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem to nic innego jak danie sobie jeszcze jednej szansy w życiu. To gwarancja spokoju i możliwość rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Każdemu z nas może przytrafić się niespodziewana i trudna sytuacja życiowa, która uniemożliwi nam spłatę zaciągniętych zobowiązań. Nie powinniśmy się tego bać ani odczuwać wstydu z tego powodu. Tylko Ci, którzy nie żyją, nie popełniają błędów, a tylko tym, którzy nie zarabiają, nie przyznaje się kredytów na realizację marzeń i pasji.

Jeżeli właśnie przekonałeś się na własnej skórze, kim jest komornik, to nie czekaj ani chwili dłużej, tylko poszukaj odpowiedniej firmy pożyczkowej, która oferuje tzw. pożyczki z komornikiem. Sam się przekonaj, że istnieje jeszcze jeden sposób na rozwiązanie tej sytuacji.

Nie zawsze najlepsza opcją jest brać pożyczki jeżeli mamy już długi:

AUTOR TEKSTU

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z pożyczkami pozabankowymi. Doktor nauk ekonomicznych, psycholog finansów i analityk. Swój wolny czas najchętniej spędza na poszukiwaniu nowości kredytowych i analizowaniu potrzeb oraz zachowań rynku finansów. Optymista, umiejący znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Zobacz artykuły tego autora


Dodaj komentarz

  • Captcha

Na skróty

Współpraca

Porównywarka Finansowa

Portal prorank.pl daje Tobie możliwość swobodnego wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty finansowej. Wyznajemy zasadę: Płać mniej - Zarabiaj więcej.