Banknot pożyczka odnawialna

banknot pożyczkaBanknot to nie zwyczajna pożyczka na raty przez internet a pożyczka odnawialna, staramy się o limit pożyczkowy i sami decydujemy kiedy i w jakiej kwocie pieniądze przelejemy i jak będziemy spłacać a spłacać możemy jednorazowo lub w ratach . Pożyczka w banknot udzielna jest na 4 miesiące i kiedy mamy przyznany już limit to my decydujemy z jakiej kwoty skorzystamy i tylko z realnej kwoty jaka wykorzystamy będzie naliczone oprocentowanie i opłaty . Pożyczka w banknot to maksymalnie do 5 tys zł na okres 4 miesięcy od firmy Yes Finance S.A. z siedzibą w Warszawie . Osiągnięty limit możemy dowolnie wykorzystać i spłacając poprzednie zadłużenie ponownie zwiększamy dostępne środki splata jednak nie może być nisza niż określoną kwota minimalna.

Podstawowe dane oferty pożyczki w Banknot

   • Kwota pożyczki – od 500zł do 5000zł
   • Dla osób –  od 18 lat do 70,  posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
   • Okres kredytowania –  limit kredytowy na 4 miesiące
   • Weryfikacja  – Banknot sprawdza bazy jak  BIG, KRD, BIK
   • Pierwsza pożyczka za darmo Nie
   • Wymagane dokumenty` – Banknot nie wymaga żadnych zaświadczeń wystarczy dowód
   • Dostępność oferty –   przez internet
   • Czas uzyskania-  Możliwość składania wniosku 7 dni w tygodniu wnioski rozpatrywane od poniedziałku do piątku , zlecenia o wypłacie pieniędzy  możemy dokonać 7 dni w tygodniu.

  Jak uzyskać pożyczkę odnawialną w Banknot

  Aby uzyskać limit pożyczkowy należy założyć konto na stronie pożyczkodawcy uzupełnić wniosek i  albo przelewamy  1 zł na konto pożyczkodawcy lub korzystamy z aplikacji „Szybka Identyfikacja” która pozwala ustalić bez przelewu właściciela konta   po pozytywnej decyzji środki są nam przyznane i są dostępne na koncie w serwisie banknot, sami decydujemy jaka kwotę i kiedy wypłacamy zlecając przelew środków na własne  konto bankowe.

  Przykładowe koszty pożyczki odnawialnej w Banknot:

  Przykład dla 1000zł wykorzystanego limitu spłacanego w 4 równych miesięcznych ratach ogólna kwota do oddania 1 230,52zł

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *