Cashsport pożyczka przez internet

Cashsport – pożyczki przez internet dla nowych klientów krótkoterminowe dla stałych klientów do 1000zł na okres 30 dni dla stałych użytkowników pożyczki ratalne do 2000zł na okres od 2 do 6 miesięcy . Cashsport to pożyczki online od firmy CASHSPORT.pl Sp. z o.o. która daje gwarancje najniższych kosztów pożyczek przez internet oraz weryfikacje wniosków od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22. Jednak za takie dobre warunki pożyczkodawca wymaga więcej jak pozytywna ocenę w BIK oraz brak wpisów w bazach dłuzników również będzie potrzebne wysłanie wyciągu z banku z ostatnim wygrodzeniem lub skan opłaconego rachunku za media lub inne podobne poświadczenie możemy owe dokumenty przesłać droga elektroniczna.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Cashsport

  • Kwota pożyczki – od 100zł do 1000zł  dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 500zł dla stałych klientów od 3 pożyczki do 2000zł na raty
  • Dla osób –  od 21do 70  roku życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 7 do 30 dni pożyczka krótkoterminowa dla stałych klientów opcja pożyczek ratalnych od 2 do 6 miesięcy.
  • Weryfikacja  – Cashsport sprawdza   KRD, BIG ,BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` –Cashsport wymaga od nowych klientów poświadczenia dochodów przez przesłanie wyciągu bankowego, skanu rachunku za media itd.
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet
  • Czas uzyskania- Wnioski możemy składać 24h przez 7 dni w tygodniu, rozpatrzenie wniosków pn-Nd 8-22 również wysłanie przelewu nawet w niedziele , dla klientów posiadających konta bankowe w Credit Agricole S.A.,Millennium Bank S.A, Pekao S.A. , Getin Bank S.A., Alior Bank S.A. , ING Bank Śląski S.A. , Bank Zachodni WBK S.A. , Bank Polski S.A. pożyczka nawet w 30 minut od pozytywnej decyzji kredytowej.
Przeczytaj również:  Provident pożyczki z obsługa domowa lub przez internet

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w Cashsport

Aby uzyskać pożyczkę w cashsport należy zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy uzupełnić wniosek potwierdzić swoje konto bankowe przelewając 1 gr z własnego rachunku bankowego  ( uwaga nie są akceptowane przelewy z Skok) jeżeli potrzeba przesłać droga elektroniczną wymagane zaświadczenia i po pozytywnej decyzji środki przelewane są na nasze konto bankowe .

Przykładowe koszty pożyczki w Cashsport:

Dla pożyczki krótkoterminowej 500zł na okres 30 dni całkowity koszt do zwroty 607zł

Dla pożyczki ratalnej ( tylko dla stałych klientów od 3 pożyczki ) dla pożyczki 1000zł na okres 6 miesięcy przy racie miesięcznej 231.33zł całkowita kwota do spłaty 1388 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.