Odbiór pożyczki pozabankowej przez czek GIRO , gdzie pożyczymy

Elastyczność na rynku szybkich pożyczek to jedna z podstawowych elementów przez które firmy szybko przekonują do swoich produktów potencjalnych klientów. Choć firmy zrobiły już chyba wszystko by ułatwić uzyskanie pożyczki jak najszerszemu gronu klientów życie pokazuje ze stare rozwiązania są nadal na czasie . Umożliwienie uzyskania pożyczki przez interne6t bez weryfikacji i podawania numeru konta jest takim krokiem a wszystko po przez stary sprawdzony sposób jak czek Giro.

Czym jest czek giro

Czek Giro  dokument w formie papierowej wystawiony na konkretna osobę umożliwiający odbiór gotówki w wszystkich placówkach poczty polskiej j oraz banku pocztowego. Jest to już stary sprawdzony sposób na przekaz pieniędzy wykorzystywany miedzy innym,i przez firmy pożyczkowe w celu przekazania kwoty pożyczki.

Jak każde rozwianie ma swoje plusy i minusy plusem jest możliwość podjęcia gotówki bezpośrednio po otrzymaniu czeku. Jednak ma tez swoje ograniczenia przez możliwość podjęcia gotówki tylko w czasie pracy placówki poczty polskiej w jakiej chcemy go zrealizować.

Pożyczka pozabankowa po przez czek giro dla kogo??

Czek giro jest wygodnym sposobem na uzyskanie pożyczki pozabankowej na odległość czy to uzyskanej przez internet czy tez po przez rozmowę telefoniczną w przypadku uzyskania pożyczki przez telefon. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość uzyskania pożyczki bez konieczności posiadania własnego konta bankowego i jego weryfikacji.

Na takie rozwiązania często oczekują osoby nie posiadające konta w banku lub posiadające konto w bankach spółdzielczych i innych nie obsługiwanych przez pożyczkodawców i systemy weryfikacyjne. A wbrew wielu przekonaniom takich osób jest nadal wiele .

Jak otrzymam czek giro ??

Jak otrzymamy czek który będziemy mogli zrealizować zależy od rozwiązań jakie stosuje pożyczkodawca może być to przesyłka kurierska z umowa z dołączonym czekiem jak i sam czek dostarczony przez listonosza lub kuriera w przypadku pożyczek bez konieczności podpisywania umowy w formie papierowej.. Bądź otrzymamy dane niezbędne do odbioru pożyczki drogą elektroniczna przez email lub wiadomości SMS.

Bezpieczeństwo w uzyskaniu pożyczki po przez czek giro .

Czy czek giro jest bezpiecznym rozwianiem??

Tak ponieważ żadna inna osoba zin widniejąca jako odbiorca na czeku nie może podjąć gotówki a przez to uruchomić pożyczki. Aby odebrać gotówkę z pożyczki w placówce poczty polskiej należy się wylegitymować ważnym dowodem osobisty a wiec potwierdzić swoja tożsamość podobnie jak weryfikujemy ja po przez aplikacje czy przelew z własnego konta bankowego. Dodatkowo oprócz naszych danych jak imię i nazwisko numer dowodu czy pesel widniej tez indywidualny numer czeku umożliwiający pobranie gotówki a wiec dodatkowo jest taki przekaz zabezpieczony przed fałszerstwem , numer przekazu pieniężnego mamy tylko my i pożyczkodawca i tylko my jako pożyczkodawca na podstawie dowodu osobistego możemy podjąć gotówkę.

Gdzie uzyskamy pożyczkę z przekazem po przez czek giro ?

Firmy które umożliwiają takie rozwiązanie to :

  • Pożyczka Ok – pożyczka ratalna
  • Kredyt Ok – pożyczka na raty
  • Ratka – pożyczka na raty online
  • Sms kredyt – pożyczka na raty
  • Tak To – pożyczka ratalna
  • Super Rata – pożyczka online na raty
  • Aasa – pożyczka ratalna online
  • Mamonto – chwilówki za darmo do 1500zł na 30 dni
  • Ratkomat – pożyczka ratalna do 10 000złna okres do 24 miesięcy

Powyższa lista będzie na bieżąco aktualizowana w miarę jak inne firmy również będą korzystać z takich rozwiązań.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *