Euroloan pożyczka odnawialna do 20 000zł

Euroloan -to oferta pożyczki pozabankowej odnawialnej z limitem aż do 20 000 zł od firmy Mash Poland Sp. z o.o. będącą częścią fińskiej grupy finansowej Euroloan Group . To liliowość uzyskania limitu kredytowego od 300 do 20000zł z rozciągnięta spłata do 48 miesiecy . Minimum formalności i system spłaty który pozwala na wielokrotne wykorzystaniu limitu po spłacić poprzednich wykorzystanych środków,. Prosta i przejrzysta procedura uczciwe i jasne zasady to główne cechy tej oferty a dodatkowo dostęp do limitu kredytowego kiedy tylko potrzebujemy środków na swoje cele. O wypłacie środków na własne konto decydujemy my sami zlecając w serwisie przelew środków na nasz rachunek bankowy również możemy spłacić całość lub minimalna ratę miesięczną, każde środki spłacone powiększają nasze dostepne środki do  wykorzystania.

Uwaga pierwsza wypłata środków maksymalnie do 50% przyznanej kwoty  po spłacie pierwszej raty plus wprowadzeniu kodu zabezpieczającego przesłanego na nasz adres zameldowania dostaniemy możliwość wykorzystania reszty środków z limitu.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej odnawialnej „Euroloan”

  • Kwota pożyczki -od 300 do 20 000zł wysokość Lini kredytowej oceniania indywidualnie według oceny zdolności kredytowej.
  • Dla osób –  od 18 roku życia posiadające  dowód osobisty, zameldowanie  ,numer telefonu , stały dochód i konto osobiste w banku.
  • Okres kredytowania – w zależności od wysokości  limitu kredytowego od 5 do 48 miesiecy
  • Weryfikacja  – Euroloan sprawdza bazy jak  BIG, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo –nie dotyczy /brak
  • Wymagane dokumenty` – Bez zaświadczeń , na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka odnawialna online,przez internet
  • Czas uzyskania- średni czas oczekiwania na decyzje kredytową to tylko 15-20 minut średni czas oczekiwania  na  dostepne środki  to 48h roboczych za pierwszym razem i następnie do 24h roboczych  za każdym następnym .
Przeczytaj również:  SMS kredyt pożyczki na raty prze teflon, internet kuriera

Jak uzyskać pożyczkę odnawialna w „Euroloan”

Sama aplikacja o limit odnawialny nie jest w żadnym stopniu rożna od większości pożyczek online, uzupełniamy wniosek i przelewamy 1 zł z naszego rachunku bankowego w celu potwierdzenia tożsamości , po pozytywnej decyzji kredowej na naszym koncie w serwisie euroloan są dostepne środki do przelania na nasze konto bankowe. Uwaga – ograniczenie w wykorzystaniu całego limitu za pierwszym razem patrz informacja przy opisie oferty.

Przykładowe koszty pożyczki odnawialnej w „Euroloan”

Dla limitu 2700zł i spłacie w ratach lub w całości w zależności od ustalonego okresu spłaty miedzy 5 a 48 miesiecy całkowita kwota do spłaty wynosi 3682,25zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.