Feniko pożyczki pozabankowe online na raty

Feniko – to marka szybkich pożyczek na raty przez internet od firmy Dragon sp.z.o.o.o z Tych. Możliwość uzyskania pożyczki od 300 do 1000zl na okres 4 miesięczny rozłożony na równe 4 raty . Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń w formie papierowej  ale zastrzega sobie możliwość poproszenia o przedstawiania zaświadczenia o zarobkach.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Feniko

  • Kwota pożyczki – od 300zł do 1 000zł, dla pierwszych klientów
  • Dla osób –  od 18  życia posiadające  dowód osobisty  ,numer telefonu , stały dochód i konto osobiste w banku. oraz udokumentowany dochód z umowy o prace, zlecenie, o dzieło , emerytura, renta, świadczenia przed emerytalne, działalność gospodarcza, rolnicza, kontrakty, menadżerski, wojskowy, marynarski, urlop górniczy lub kolejowy.
  • Okres kredytowania – pożyczka ratalna na okres 4 miesiecy ( 4 równe  raty )
  • Weryfikacja   – ferniko nie wymaga pozwoleń na weryfikacje w BIK, BIG, ERIF, BIG, KRD i innych bazach jednak z ustalonych faktów na pewno sprawdza bazy własne i bazy dłuzników.
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka w Feniko zasadniczo nie wymaga żadnych dokumentów jednak pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość poproszenia o przedstawienie dokumentów potwierdzających dochód.
  • Dostępność oferty –  całkowicie przez internet
  • Czas uzyskania-  Pożyczka w „Feniko” dostępna jest najczesciej do 48 h roboczych , rozpatrywanie wniosków odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w „Feniko”

Aby uzyskać pożyczkę pozabankowa w Feniko należy złożyć wniosek na stronie pozyczkodawcy , po rozpatrzeniu wniosku i otrzymaniu pozytywnej decyzji należy potwierdzić swoja tożsamość po przez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza na wskazane konto bankowe i i po potwierdzeniu przelewu środki zostają przelane na nasze konto , po otrzymaniu pożyczki za pierwszym razem należy wydrukować podpisać i przesłać umowę na adres firmy .

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *