Finansowo pożyczki społecznościowe online

Finansowo – pożyczki społecznościowe czyli platforma która łączy inwestorów i pożyczkobiorców. Podobnie jak Kokos Finansowo tworzy platformę pośrednicząca miedzy inwestorami prywatnymi a osobami chcącymi pożyczyć. Główne  atuty finansowo to koszty które są o wiele nisze niż w przypadku chwilówek czy pożyczek ratalnych nawet o połowę dodatkowo trzeba zaznaczyć że jedyne co wymagane jest do uzyskania pożyczki to dane z dowodu numer telefonu i konto w banku które trzeba potwierdzić reszta weryfikacji jest całkowicie dobrowolna. Im więcej rzeczy zdecydujemy się potwierdzić , zweryfikować tym na większą kwotę możemy liczyć. Finansowo to pożyczki krótkoterminowe na 7-15 i 30 dni jak i pożyczki ratalne do 12 miesięcy. Maksymalna kwotę pożyczki jaka możemy uzyskać to nawet do 30 000zł  . w serwisie Finansowo sami decydujemy na ile i za ile chcemy pożyczyć albo samemu składając  ofertę lub skorzystać już gotowych ofert inwestorów.

Podstawowe dane o pożyczce społecznościowej Finansowo

  • Kwota pożyczki – od 25zł do 30000zł dla nowej pożyczki do 2 tys zł bez dodatkowej weryfikacji i nawet do 5 tys zł dla osoby które podały się do dodatkowej weryfikacji.
  • Dla osób –  od 18 roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – na7, 15 lub 30 dni splata jednorazowa i do 12 miesiecy pożyczka ratalna
  • Weryfikacja  – W finansowo nie ma obowiązkowej weryfikacji w bazach możemy dobrowolnie się poddać weryfikacji w BIK , BIG i bazie banków polskich co bardzo zwiększy nasza wiarygodność i kwotę dostępnych pożyczek.
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka na dowód , jednak jeżeli zweryfikujemy dodatkowo zaświadczenie o  zarobkach lub wyciąg z banku , rachunki za media i inne zwiększamy swoja wiarygodność i szanse na większe kwoty pożyczki .
  • Dostępność oferty –  pożyczka społecznościowa  przez internet
  • Czas uzyskania- Podstawa jest zweryfikowanie swojego konta bankowego po przez przelew 1 gr na konto Finansowo w mbank a wiec osoby posiadające konto w tym banku mogą zweryfikować podstawowe dane nawet w 15 minut i uzyskanie pożyczki również będzie w trybie online , dla pozostałych osób które posiadają konta w innych bankach czas weryfikacji to średnio 24h ( dni robocze) i uzyskanie pożyczki po akceptacji przez inwestorów również około 24h średni czas na uzyskanie pożyczki od 24 do 72 h .

Jak uzyskać pożyczkę społecznościową w Finansowo

Aby uzyskać pożyczkę w finansowo należy założyć konto bankowe , zweryfikować dane z dowodu i konto bankowe przez przelew 1 gr na konto Finansowo i stworzyć ofertę lub aplikować o ofertę pożyczki stworzona przez inwestorów, po akceptacji pieniądze wysyłane są na nasze konto , dodatkowo aby zwiększyć szanse na pożyczkę , bądź lepsza kwotę by uzyskać lepsze warunki możemy zweryfikować dodatkowo zatrudnienia, osiąganych dochodów, adresu zamieszkania, rachunków od dostawców mediów prąd, gaz, telekomunikacja itd , ,drugie dokument ze zdjęciem ,zdjęcia twarzy,  oświadczenie o braku zobowiązań z tytułu zajęć sądowych i administracyjnych , występowania w bazach InfoMonitor (BIK, BIG InfoMonitor i Związku Banków Polskich) ,ocena punktowa BIK. Każde nawet dodatkowe przeprowadzenie weryfikacji zwiększa nasz ranking jako pozyczkobiorcy zwiększając szanse , kwoty i koszty pożyczki.

Przykładowe koszty w pożyczce społecznościowej Finansowo

Nie da się przedstawić przykładowych kosztów ponieważ są one zależne od wielu czynników jak weryfikacji, również to my składamy oferty a wiec mamy realny wpływ na koszty pożyczki podany przykład jest tylko symulacja .

Dla pożyczki w wysokości 600zł na 30 dni całkowita kwota do spłaty 666,54 zł (jednorazowa )

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *