Funeda potyczki pozabankowe na raty do 12 000zł

Funeda – nowe pożyczki pozabankowe na raty miesięczne do 12 tys zł na okres nawet 48 miesiecy. Oferta od firmy FUNEDA Sp. z o.o. z warszawy oferująca finansowanie rozłożone na raty miesięczne dostepne przez internet z szybka weryfikacja i decyzja kredytową oraz szybki przelew środków na nasze konto bankowe. Oferta pożyczek ratalnych od 2 do 12 tys zł dostępna dla wszystkich osób posiadających obywatelstwo polskie , konto w banku z dostępem online. A dzięki usłudze szybkiej weryfikacji instant or oraz  braku zbędnych formalności czyni ofertę idealną dla osób którym zależy na czasie.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w „Funeda”

  • Kwota pożyczki – od 2000 zł do 12000zł
  • Dla osób –  od 20 do 70 roku życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku.
  • Okres kredytowania – na okres od 12 do 48 miesięcy  , raty miesięczne
  • Weryfikacja  – Funeda sprawdza bazy jak BIG, KRD i BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Brak/ nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – Pożyczki na dowód brak wymogu zaświadczeń / w niektórych przypadkach możliwy jest wymóg potwierdzenia otrzymywanego dochodu który możemy przesłać droga elektroniczną.
  • Dostępność oferty –  pożyczki ratalne dostepne całkowicie przez internet , online
  • Czas realizacji- Możliwość składania wniosku 7 dni w tygodniu rozpatrywanie wniosków poniedziałek – piatek  9-18 , decyzja w kilka minut szybka weryfikacja tożsamości dzięki usłudze instator , gotówka na koncie nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku , średnio 24h biorąc pod uwagę dni robocze .

Jak uzyskać pożyczkę w „Funeda„

Funeda to pożyczki z zminimalizowanym systemem aplikacji a wiec wszystkie czynności wykonamy bez ruszania się z domu, wystarczy złożyć wniosek na stronie pozyczkodawcy potwierdzić swoja tożsamość dzięki usłudze instantor  i poczekać za decyzja kredytową. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki środki zostaną wysłane po przez sesje elixir a wiec możemy liczyć na gotówkę nawet w kilkanaście minut.

Przykładowe koszty pożyczki przez internet  w  „Funeda „

Dla pożyczki w kwocie 2000zł na okres 12 miesiecy całkowita kwota do spłaty 3 204zł , rata miesięczna 267zł całkowity koszt pożyczki 1 204zł

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *