Hapi Pożyczki – czyli pożyczki ratalne do 36 miesięcy

Hapi pożyczki  pożyczki pozabankowe przez internet od firmy IPF Polska Sp. z o.o. należącej do Provident Polska. Pożyczki na raty z duża przyznawalnością i indywidualnym podejściem do klienta umożliwia to uzyskanie pożyczki mimo nie najlepszej historii kredytowej. Choć firma ma dostęp do naszej historii w BIK nie jest odrzucany zady wniosek nawet z opóźnieniem w spłatach rat kredytów a nawet jest szansa dla osób które maja wpisy w bazach dłużników jednak zależy to od indywidualnej oceny kredytowej klienta. Najważniejszymi atutami oferty są przestępne raty miesięczne łatwość uzyskania oraz możliwość skorzystania z wakacji odkładając spłatę rat . Ogólnie możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczeń tylko w przypadkach większych kwot czy tez jeżeli nasza zdolność kredytowa jest niewystarczająca pożyczkodawca może poprosić nas o dodatkowe dostarczenie zaświadczenia.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Hapi pożyczki

  • Kwota pożyczki – od 800zł do 15000zł  również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 18 roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku, również dla osób prowadzących działalność gospodarcza.
  • Okres kredytowania –  od 3 do 36 miesięcy
  • Weryfikacja  – Hapi pożyczka sprawdza  KRD, BIG ,BIK( Mimo sprawdzania wszystkich baz Hapi pożyczka nie odrzuca wniosków i indywidualnie podchodzi do każdego klienta wysoka przyznawalność )
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` –Standardowo by uzyskać pożyczkę w Hapi pożyczki nie są wymagane żadne zaświadczenia jednak w niektórych przypadkach możemy być dodatkowo poproszeni o dodatkowe przedstawienie zaświadczenia o zarobkach lub o zatrudnieniu honorowane wszystkie źródła dochodu również z działalności gospodarczej)
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet
  • Czas uzyskania- Wnioski możemy składać całodobowo przez 7 dni w tygodniu rozpatrywanie wniosków od poniedziałku do soboty , szybki przelew na konto po pozytywnej decyzji.

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w Hapi pożyczki

Uzyskanie pożyczki w hapy pożyczka to przede wszystkim wybór kwoty i czasu kredytowania  , uzupełnienie wniosku , rozmowa telefoniczna  z konsultantem w celu potwierdzenia wniosku , potwierdzenia konta bankowego po przez przelanie 1 zł ( kwota zostanie zwrócona niezależnie od decyzji) i po pozytywnej decyzji środki zostaną przelane na nasze konto bankowe lub środki do wypłaty w placówce poczty polskiej.

Przykładowe koszty pożyczki w Hapi pożyczki :

Dla pożyczki w kwocie 2000zł na okres 12 miesięcy przy racie miesięcznej 267,10 zł całkowity kwota do spłaty w wysokości 3 205,58 zł.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *