Jaka firma oferuje pożyczki bez bik?

Jakie firmy pozabankowe oferują pożyczki bez sprawdzania w BIK?Pożyczki bez BIK, czyli bez sprawdzania historii zobowiązań finansowych klienta w Biurze Informacji Kredytowej, są udzielane wyłącznie przez instytucje niebankowe. Banki nie mogą sobie pozwolić na ponoszenie ryzyka związanego z udzieleniem kredytu np. osobie niewypłacalnej.

Pożyczki bez BIK oferują firmy pożyczkowe, parabanki oraz firmy udzielające tzw. chwilówek. Najpopularniejsze z nich to: Provident, Vivus, Ekspres Kasa, Via SMS, Bank Life, Smart Pożyczka, Wonga. Pożyczek bez BIK udzielają również pożyczkodawcy prywatni, zrzeszeni na portalach internetowych typu kokos.pl. Niektóre z tych firm, posiadają oferty bez BIK tylko w przypadku określonych kwot pożyczki, a przy składaniu wniosków na większe sumy i tak dokonują sprawdzenia pożyczkobiorcy w systemie BIK.

Firmy udzielające pożyczek bez BIK wyróżniają się spośród popularnych banków jeszcze jedną zaletą.

Czas oczekiwania na udzielenie pożyczki jest o wiele krótszy, w niektórych przypadkach pieniądze znajdują się na koncie klienta już w ten sam dzień. Dodatkowo kwestie formalne są bardzo okrojone, najczęściej firmy nie wymagają nawet przedstawiania zaświadczeń o dochodach i umów z pracodawcą.

Sprawdź, kto oferuje pożyczki pozabankowe bez weryfikacji.

W większości przypadku do podpisania umowy wystarczy podjęcie kontaktu z firmą pożyczkową, udzielenie odpowiedzi na kilka prostych pytań i przedstawienie swojego dokumentu osobistego. Najczęściej firmy wymagają posiadania prywatnego konta bankowego, na które mogłyby przelać pożyczoną kwotę.

Przeczytaj również:  Net credit Konkurs Inspiracje - wygraj Forda KA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *