Karta trzynastka – pożyczka na karcie kredytowej

Karta trzynastka – Pożyczka pozabankowa w formie karty kredytowej do 8000zł. Prosta procedura i zasady , pożyczkodawcą jest firma YOLO S.A która udziela nam limity na karcie na okres 12 miesiecy z możliwością przedłużenia tylko na zasadzie polecenia. Kartą możemy płacić w sklepach oraz wypłacać środki w bankomacie. Karta kredytowa jest wydawana przez M bank na zasadzie karty przed-płaconej a po każdej spłacie salda na karcie środki zostaną ponownie udostępnione przez pożyczkodawce. Dużym plusem oferty jest możliwość wielokrotnego wykorzystania limitu na karcie , po każdym wykorzystaniu środków i spłacie ponownie możemy cieszyć się dostępnymi środkami do wykorzystania. Tak wiec mamy mozliwośc posiadania nie tylko karty kredytowej ale tez rodzaju kredytu odnawialnego. Proste i uczciwe zasady jak na przykład koszty naliczane są tylko za wykorzystany limit ( nie korzystamy nie płacimy) , koszty za wykorzystany limit to tylko 6,6% w skali miesiąca, odsetki naliczeń tylko za wykorzystane środki a nie od całości.

Podstawowe dane oferty pożyczki na karcie „Karta trzynastka”

  • Kwota pożyczki – od 100zł do 8000zł
  • Dla osób –  od 22do 70  lat ,  posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania –  ważność karty do 12 miesiecy z możliwością przedłużenia , spłata dowolna jednorazowa lub ratalna.
  • Weryfikacja  – pożyczkodawca sprawdza BIK, KRD, BIG
  • Pierwsza pożyczka za darmo –Nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń, na dowód
  • Dostępność oferty –   przez internet , dostarczenie karty
  • Czas uzyskania-  Możliwość składania wniosku 7 dni w tygodniu wnioski rozpatrywane od poniedziałku do niedzieli , średni czas uzyskania pożyczki to 2-4 dni robocze kwestia dostarczenia karty , sama decyzja kredytowa to zaledwie kilkanaście minut , po uzyskaniu pozytywnej decyzji należy aktywować kartę aby móc z niej korzystać po aktywacji karty środki są dostepne w przeciągu 24h.

Jak uzyskać pożyczkę na karcie w „Karta trzynastka”

Uzyskanie pożyczki nie rożni się od innych podobnych ofert pożyczek online tak samo wybieramy kwotę limitu, uzupełniamy wniosek oraz potwierdzamy swoja tożsamość po przez przelew lub po przez usługę instantor ( potwierdzenie konta bankowego bez przelewu), Po pozytywnej decyzji kredytowej otrzymamy kartę na wskazany adres , po otrzymaniu karty należy ja aktywować, po przeprowadzeniu aktywacji środki dostepne są w przeciagu 12-24 h .

Przykładowe koszty pożyczki w „Krata trzynastka”

Przykład dla kwoty 3000zł przy spłacie całkowitej po 6 miesiącach  , kwota do spłaty 4188zł całkowity koszt pożyczki 1188zł

Koszty naliczane na zasadzie 6.6% za każde 100zl w skali miesiąca , 30 dni. A wiec wykorzystując 100zł i spłacając w przeciągu 30 dni oddajemy 107 zł a wiec koszt miesięczny 7 zł w zaokrągleniu. w przypadku 1000zl przy spłacie w 30 dni 1070zł koszty 70 zł , przy spłacie w przeciągu 2 miesiecy 1140zł koszt 140 zł itd.

Jeżeli nie korzystamy z salda nie ponosimy żadnych kosztów a wiec przy saldzie 3000zl , kwota wykorzystana 0 zł  koszt 0 zł

Dodatkowe koszty – dodatkowe koszty ponosimy za –

  • wypłatę środków z bankomatu niezalezienie od wysokości – 5zł
  • sprawdzenie salda na karcie przez bankomat 1,5zł ( saldo możemy śledzić na koncie klienta w serwisie pozyczkodawcy za darmo)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *