Kredyt samochodowy w mBanku?

kredyt na samochódJeżeli myślisz o nowym aucie, a w tym momencie nie masz gotówki na jego zakup, to na pewno rozważasz kwestię wzięcia kredytu. Nie musisz odkładać planów na później – wystarczy, że weźmiesz bezpieczny kredyt na dowolny pojazd: samochód, motor lub motorower, z atrakcyjnym oprocentowaniem, bez konieczności wpłaty własnej. Taka jest obecna oferta mBanku.

W prostej procedurze przyznaje się kredyt na zakup nowego lub używanego pojazdu, udziela się refinansowania kredytu samochodowego z innego banku lub poniesionych wcześniej kosztów zakupu pojazdu. Dodatkowo możesz skredytować składkę za polisę ubezpieczeniową AC, OC, NW, a raty kredytu spłacać w terminie od 6 do 120 miesięcy. Istnieje także możliwość wcześniejszej częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Kredyt mBanku finansuje pojazdy zakupione u dealera, w komisie, a także od osoby fizycznej. Aby przystąpić do umowy kredytowej, wystarczy złożyć wniosek przez internet, skontaktować się z mLinią lub przyjść do placówki mBanku. Jeśli natomiast jesteś stałym klientem banku, to możesz skorzystać z wyjątkowej oferty.

Sprawdź pożyczkę w Motopożyczka.

Szybki kredyt samochodowy dostaniesz online, bez wychodzenia z domu. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa zapadnie nawet w ciągu 15 minut, a pieniądze na zakup auta dostaniesz przelewem na konto w mBanku. Od tego momentu masz aż 60 dni na wybór i zakup wymarzonego pojazdu, a zobowiązanie kredytowe także w tym przypadku możesz spłacić wcześniej (w całości lub w części), bez dodatkowych opłat. Jeśli zależy Ci na dobrym samochodzie, na zaoszczędzonym czasie oraz na ratach dopasowanych do Twoich możliwości, to skorzystaj z atrakcyjnej oferty mBanku.

Przeczytaj również:  T-mobile usługi bankowe Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *