Kuki Pożyczki – opinie, koszty, wymagania

Kuki Pożyczki to marka szybkich pożyczek krótkoterminowych z jedna z najwiekszych kwot dostepnych za darmo dla nowych klientów. Pożyczka całkowicie dostępna przez internet od firmy Fincapital Sp.z.o.o będącą bezpośrednim pośrednikiem pozyczkodawcy firmy Ducatos Sp. z.o.o. Możliwość pożyczenia za pierwszym razem do 3000zł na 30 dni bez żadnych kosztów ani zaświadczeń bez wychodzenia z domu . Następne pożyczki do nawet 8000zł i mozliwośc uzyskania nawet w weekendy to jedne z podstawowych atutów oferty w pożyczkach przez internet „Kuki”.

Podstawowe dane oferty pożyczki pozabankowej w „Kuki Pożyczki”

  • Kwota pożyczki – od 250zł do 8000zł , pierwsza pożyczka maksymalnie do 3000zł
  • Dla osób –  od 20 lat do 75 lat,  posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – chwilówka do 30 dni z opcja przedłużenia spłaty na 7,15 lub 30 dni ( opcja dodatkowo płatna)
  • Weryfikacja  – Kuki sprawdza bazy jak  BIG, KRD, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – tak do 3000zl za darmo na 30 dni
  • Wymagane dokumenty` – Kuki to pożyczki na dowód bez żadnych zaswiadczeń
  • Dostępność oferty –   przez internet, całkowicie online
  • Czas uzyskania-  Kuki to pożyczki online z opcja uzyskania nawet w soboty i w niedziele w godzinach pracy firmy , średni czas potrzebny do uzyskania pożyczki to 24h,  decyzja kredytowa nawet w 15 minut , czas otrzymania decyzji kredytowej a zarazem przelewu kwoty pożyczki uzależniona od księgowania sesji międzybankowych jeśli posiadamy konto osobiste w jednym z banków co pożyczkodawca czas ulega skróceniu. Kuki posiada konta w bankach takich jak: PKO Bank Polski / Inteligo, Pekao SA, mBank / BRE Bank / MultiBank, BZWBK, ING Bank Śląski, Alior Bank, Millennium Bank, Getin Bank.

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w „Kuki”

Składać wniosek o pozyczke w kuki możemy 7 dni w tygodniu i tez oprócz świąt możemy otrzymać pożyczkę na konto.  w pierwszym kroku wybieramy kwotę i termin spłaty oraz uzupełniamy wniosek podając wymagane dane , drugim etapem jest zweryfikowanie swojej tożsamości przez przelew 1 gr na jedno z kat bankowych pozyczkodawcy , po zaksięgowaniu otrzymamy decyzje kredytową , jeśli jest pozytywna środki zostaną przelane na nasze  konto bankowe.

Przykładowe koszty Kuki Pożyczki

Dla pożyczki pierwszej darmowej w kwocie 2000zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty wynosi 2000zł koszt pożyczki wynosi 0 zł. Dla pożyczki drugiej i każdej następnej dla kwoty 1000zl na okres 30 dni kwota do oddania wynosi 1190zł całkowity koszt pożyczki wynosi 190 zł

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *