Lekka pożyczka – pożyczki pozabankowe na raty do 15 000 zł

Lekka pożyczka-to oferta pożyczek ratalnych od znanej już firmy  IPF Polska Sp. z o.o. znanej już miedzy innymi z ofert takich jak hapi pożyczki . Oferta lekkiej pożyczki dedykowana jest osobą od 18 roku życia posiadających stale źródło dochodów , to wygodna i prosta w uzyskaniu oferta pożyczki pozabankowej która możemy rozłożyć na wet do 36 miesiecy a środki możemy otrzymać nie tylko przelewem na konto ale również po przez czek giro umożliwiający  odbiór środków w dowolnej placówce poczty polskiej.

Dodatkowym plusem oferty jest możliwość uzyskania wakacji kredytowych maksymalnie do 4 razy w czasie trwania umowy . Wakacje kredytowe to odroczenie spłaty raty o 1 miesiąc  , jednoznacznie taka przerwa w spłacie rat przedłuża nam okres całkowity spłaty i obowiązywania umowy  . Również lekka pożyczka rozumie potrzeby klientów umożliwiając im wybór dnia spłaty raty każdego miesiąca a wiec sami decydujemy kiedy najłatwiej będzie nam regulować ratę.

Podstawowe dane o ofercie  pożyczki  pozabankowej w „lekka pożyczka”

  • Kwota pożyczki – od 800zł do 15000zł  również dla nowych klientów, o wysokości dostepnej kwoty decyduje indywidualna ocena zdolności kredytowej.
  • Dla osób –  od 18 roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , i numer telefonu
  • Okres kredytowania –  od 3 do 36 miesięcy , pożyczka ratalna ze spłata miesięczną
  • Weryfikacja  – Leka pożyczka sprawdza  KRD, BIG ,BIK mimo weryfikacji wszystkich baz firma stosuje indywidualna cenne zdolności kredytowej a wiec posiadanie negatywnego wpisu w którekolwiek bazie nie określa automatycznie odrzucenia wniosku .
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` –Zasadniczo lekka pożyczka nie wymaga przedstawienia żadnych zaświadczeń jednak w wyjątkowych sytuacjach możemy zostać poproszeni o takie poświadczenie  osiąganych dochodów lub wykazania ich źródeł.
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet , telefon
  • Czas uzyskania- Wnioski możemy składać całodobowo przez 7 dni w tygodniu rozpatrywanie wniosków od poniedziałku do piątku w godzinach  8:00- 20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00 – 17:00, średni czas oczekiwania do 48 h roboczych przy opcji przelew i  czeku giro.
Przeczytaj również:  Dopożyczka pożyczka na raty online

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w Lekka pożyczka

Sam proces uzyskania pożyczki jest prosty i przejrzysty na początku wystarczy wybrać interesująca  nas kwotę i czas kredytowania po czym uzupełnić prosty i krótki wniosek, po wysłaniu wniosku w najkrótszym możliwym czasie skontaktuje się z nami telefonicznie konsultant a po  otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej środki zostaną przelane na nasze konto lub otrzymamy niezbędne dane by podjąć środki w placówce poczty polskiej ( wersja czek giro)

Przykładowe koszty pożyczki w Lekka Pożyczka  :

Dla kwoty 4700zł na okres 36 miesięcznych przy równych ratach w wysokości 282,15 zł całkowita kwota do spłaty  10 157, 37 zł całkowity koszt pożyczki 5 457, 37 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.