Mamonto -darmowe pożyczki przez internet 0%

Mamonto – to oferta darmowej pożyczki dostepnej całkowicie przez internet bez zaświadczeń do 1500zł na okres do 30 dni. Oferta darmowego finansowania to promocja dla każdego nowego klienta od firmy PolCredit Sp. z o.o. z  Warszawy . Pożyczki dostępne dla wszystkich mieszkańców polski od 20 roku życia z przelewem na konto bankowe lub po przez czek giro z możliwością odbioru w każdej placówce poczty polskiej lub banku pocztowego.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w „Mamonto „

  • Kwota pożyczki – od 100zł do 1500zł  od pierwszej pożyczki.
  • Dla osób –  od 20do 70  roku życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 15 do 30 dni pożyczka krótkoterminowa – chwilówka
  • Weryfikacja  – Mamonto sprawdza   KRD, BIG ,BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Tak  do 1500zł na 30 dni
  • Wymagane dokumenty` –Mamonto nie wymaga standardowo żadnych zaświadczeń , jednak w niektórych przypadkach może być wymagane dodatkowe poświadczenie osiąganych dochodów jak wyciąg z banku lub zaświadczenie o zarobkach.
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet
  • Czas uzyskania- Możliwości składania wniosku 7 dni w tygodniu 24h na dobę , wnioski sa rozpatrywane od poniedziałku do piątku w godzinach 7-22 i w weekendy 9-20 . Możliwość otrzymania pożyczki nawet w 15 minut dla klientów banków takich jak BZ WBK , PKO Bank polski, Bank PKO, Alior BANK, Bank Milenium, M Bank, Bank pocztowy, BGŻ, Getin Bank, Dla pozostałych klientów średnio czas oczekiwania na pożyczkę 24h .

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w „Mamonto”

Wnioskowanie o pożyczkę nie rożni się standardowo od innych tego rodzaju ofert. Tak samo składamy wniosek na stronie pożyczkodawcy i weryfikujemy tożsamość po przez przelew 0,01zł  z własnego konta ,Możliwość otrzymania pożyczki po przez czek giro co zaznaczamy w formularzu . Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej środki zostaną przelane na nasze konto lub otrzymamy dane do odbioru pożyczki na poczcie lub w banku pocztowym sms lub email jeśli wybraliśmy opcje czeku giro.

Przykładowe koszty pożyczki w ‚Mamonto”

Dla pożyczki darmowej w wysokości 1500zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty 1500zł koszt pożyczki 0zł

Dla drugiej pożyczki w wysokości 1500zł lub przy braku spłaty w terminie pierwszej kwota do spłaty 1800zł koszt 300zł

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *