Mikrorata pożyczka pozabankowa na raty do 10 000zł

Mikrorata – oferta pożyczek pozabankowych ratalnych od firmy Web4Finance będącym  właścicielem marki „Mikrorata” i oferującym pożyczki na raty gdzie pożyczkodawca jest firma Aasa polska SA. Oferta skierowana jest dla wszystkich osób w wieku od 20 do 80 lat będące obywatelami polskimi , posiadającymi stałe zameldowanie i dochód , nie posiadające statusu dłużnika w żadnej z popularnych baz dłużników. Mikrorata to wygodna pożyczka na raty miesięczne od 1000 do 10 000zł  z spłata od 13 do 24 miesiecy. Brak skomplikowanych formalności , przejrzyste warunki uzyskania to podstawowe atuty oferty w „Mikrorata”.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Mikrorata

  • Kwota pożyczki – od 1tys do 10 tys zł , maksymalna kwota pożyczki możliwa również dla nowych klientów.
  • Dla osób –  od 20  do 80 lat   zameldowanych w Polsce , posiadających  dowód osobisty, stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 13 do 24 miesięcy, raty miesięczne
  • Weryfikacja  – „Mikrorata”  sprawdza bazy jak  BIG,InfoMonitor, ERIF , BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – Mikrorata nie wymaga zaświadczeń o odchodach jednak pożyczkodawca zastrzega sobie prawo wymogu potwierdzenia osiąganych dochodów, zależy to od oceny zdolności kredytowej.
  • Dostępność oferty –   wnioskujemy przez internet , formalności za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Czas uzyskania- średni czas realizacji to 48h roboczych , środki wysyłane w jak najkrótszym czasie po otrzymaniu podpisanej umowy przy kurierze

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w „Mikrorata”

Pożyczkę w Mikrorata uzyskamy w 2 etapach pierwszym etapem będzie złożenie wniosku , i otrzymanie decyzji kredytowej która otrzymamy najczęściej w przeciągu kilkunastu minut  w dni pracy pozyczkodawcy , na podany adres e mail  otrzymamy dokumenty  w tym umowę i regulamin do zapoznania się oraz zatonie wysłany do nas kurier z wersja papierowa tych dokumentów do podpisania. Najczęściej już na następny dzień roboczy dokumenty zostaną dostarczone firma kurierska u i jeżeli dodatkowo są wymagane dokumenty lub zaświadczenie należy oddać je kurierowi  po podpisaniu umowy nawet w przeciągu kilku godzin  pieniądze są wysyłane na konto pożyczkobiorcy lub otrzymujemy czek do zrealizowania na poczcie polskiej.

Przeczytaj również:  Zaplo pożyczki ratalne przez internet

Przykładowe koszty pożyczki w „Mikrorata „:

Przykładowy koszt przy pożyczce na 100 zł na okres 14 miesięcy przy ratach malejących gdzie pierwsza rata wynosi 111,18 zł, całkowity koszt do spłaty wynosi 1653.94 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.