Minipożyczka – pożyczki na dowód online, za darmo

Minipożyczka – pożyczki pozabankowe na okres do 30 dni nawet do 5 tys zł całkowicie przez internet . Minipozyczka to marak pożyczek od firmy Primus Finance Sp. z o.o.  będącą pośrednikiem pożyczkodawców firm Liberis Polska Sp. z o.o oraz Duo Finance Sp. z o.o . Możliwość pożyczenia od 500 do 5000zł na okres od 14 do 30 dni . Dla nowych klientów atrakcyjna pierwsza pożyczka całkowicie bez kosztów do 2000zł na okres do 30 dni. Minipozyczka to oferta dla osób szukających szybkiego finansowania z minimum formalności , i całkowicie przez internet. Szybka decyzja kredytowa i możliwość uzyskania pożyczki w ten sam dzień na koncie dzięki szybkiej weryfikacji i  usłudze „Szybka identyfikacja ” ( weryfikacja konta bez przelewu ) oraz szybkim przelewom BlueCash.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w „Minipożyczka”

  • Kwota pożyczki -możliwość uzyskania pożyczki w kwocie od 500 do 5000zł , dla pierwszej pożyczki do 2000zł od 2 pożyczki  2500zł , od 3 – 3000zł od 4 do 4000zł i od 5 do 5000zł .
  • Dla osób –  od 18 do 75 roku życia posiadające  dowód osobisty  ,numer telefonu , stały dochód i konto osobiste w banku.
  • Okres kredytowania – od 7 do 30 dni pożyczka krótkoterminowa z opcja refinansowania
  • Weryfikacja   – Minipożyczka   sprawdza bazy jak  BIG, KRD, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – darmowa pierwsza pożyczka do 2000zł na okres do 30 dni
  • Wymagane dokumenty` –  Minipożyczka nie wymaga żadnych zaswiadczeń wystarcza podstawowe dane
  • Dostępność oferty – oferta dostępna całkowicie przez internet
  • Czas uzyskania-  Możliwość uzyskania pożyczki w 1 dzień średnio do 24h , pożyczkodawca pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty 8-15 , dzięki szybkiej weryfikacji  i szybkim przelewom możliwe uzyskanie środków nawet w przeciągu kilku godzin od złożenia wniosku w zależności czy nasz bank obsługuje szybkie przelewy po przez bluecash.

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w „Minipożyczka”

Cały proces starania się o pożyczkę jest uproszczony do minimum formalności , wystarczy złożyć wniosek i zweryfikować swoja tożsamość po przez konto bankowe , tu mamy do wyboru weryfikacje bez przelewu dzięki usłudze szybka identyfikacja lub po przez przelew 1 zł na wskazane konto bankowe ( 1 zł zostanie zwrócony na konto klienta niezależnie od decyzji kredytowej). O decyzji kredytowej dowiemy się w przeciagu kilkunastu minut na podany numer telefonu oraz wiadomością e-mail a środki zostaną w jak najkrótszym czasie  przelane na nasze konto bankowe .

Przykładowe koszty pożyczki w „Minipożyczka”

Dla pożyczki pierwszej darmowej przy kwocie 2000zł na okres 30 dni całkowita kwota do oddania spłata jednorazowa 1000zł koszt pożyczki 0zł

Dla standardowej pożyczki na kwotę 1000zł na okres 30 dni całkowita kwota do oddania 1 282,60 zł spłata jednorazowa. Całkowity koszt pożyczki 282,60 zł .

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *