Monedo now pożyczki ratalne przez internet

Monedo now – pożyczki pozabankowe na raty przez internet z indywidualnym podejściem do klienta umożliwiającym uzyskanie pożyczki osoba z nieczystą historia kredytowa a nawet osoba z wpisem w bazach dłuzników. Sama oferta dedykowana jest wszystkim osobą od 18 roku życia posiadający stały dochód a dzięki weryfikacji klienta po przez autorski system który  bierze pod uwagę kilkadziesiąt aspektów pozwala przygotować dla każdego klienta indywidualna ofertę kredytowa nawet dla osób które nie maja najlepszej oceny kredytowej w standardowy sposób. Monedo now to unikalny produkt finansowy od znanej już firmy Kreditech Polska Sp. z o.o oprócz potyczek ratalnym możemy skorzystać z oferty monedo pay czyli karty przed płaconej lub portfela elektronicznego również z debetem do 10 000zł. Oferta Monedo now to nowoczesna weryfikacja bez przelewania 1 gr dzięki usłudze KontoConnect możemy w kilkanaście sekund zweryfikować swój rachunek bankowy lub jeżeli aplikacja nie obsługuje naszego banku możemy w sposób tradycyjny przelewając 1 gr zweryfikować swoje dane.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Monedo now

  • Kwota pożyczki – od 300zł do 3000zł dla pożyczek krótkoterminowych na okres do 3 miesięcy lub pożyczka od 3050 do 10000zł dla pożyczek od 6 do 48 miesięcy.
  • Dla osób –  od 18 do roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – na okres do 3 miesiecy ( 3 raty ) lub pożyczki od 6 do 48 miesięcy
  • Weryfikacja  -Monedo now sprawdza  BIG, KRD, ERIF ( mimo sprawdzania baz i Biku żaden wniosek nie jest odrzucany z tego powodu liczą się jeszcze inne czynniki szansa mimo wpisów w bazach )
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka bez zaświadczeń na dowód
  • Dostępność oferty –  Pożyczka ratalna  przez internet
  • Czas uzyskania-  W monedo now składać wnioski możemy cały tydzień same biuro obsługi pracuje od poniedziałku do piątku i w tych dniach są rozpatrywane wnioski , średni czas realizacja 1 dzień roboczy , szybkie przelewy i szybka decyzja umożliwia nawet uzyskanie pożyczki w kilkanaście minut.
Przeczytaj również:  Pożyczki pozabankowe pod zastaw auta

Jak uzyskać pożyczkę online w Monedo now

Aby uzyskać pożyczkę w Monedo musimy skorzystać z strony pożyczkodawcy wybrać czy aplikujemy o pożyczkę krótkoterminowa  na 3 raty czy na większą kwotę w pożyczce ratalnej na okres od 6 do 48 miesięcy , uzupełnić wniosek zarejestrować się w serwisie i  zweryfikować konto bankowe  przez aplikacje KontoConnect lub tradycyjnie przelewając 1 gr , o pozytywnej decyzji zostaniemy poinformowani przez SMS i e-mail a środki pożyczki zostaną przelane nawet w kilkanaście minut na nasze konto bankowe.

Przykładowe koszty pożyczki w Monedo now

Dla pożyczki w wysokości  300zł na okres 3 miesiecy przy racie w wysokości 133 zł całkowita kwota do spłaty 391 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.