Motopożyczka Opinie – Pożyczki pod zastaw samochodu

motopożyczkaPokaźna część naszego społeczeństwa nie posiada odpowiedniej zdolności finansowej, by dostać kredyt w banku. Zazwyczaj jest to spowodowane niskimi zarobkami, otrzymywaniem wynagrodzenia na tzw. umowie śmieciowej, posiadaniem zaciągniętych już kredytów gotówkowych lub hipotecznych. Większość z tych osób to właściciele samochodów, dzięki czemu otrzymanie kolejnej pożyczki jest bardzo możliwe. Wystarczy tylko wybrać dobrego pożyczkodawcę, czyli jednym słowem wiedzieć, gdzie się zgłosić po potrzebne pieniądze. O tym w dzisiejszym artykule.

Pożyczka pod zastaw auta

Firm oferujących pożyczki pod zastaw auta jest sporo. Jedne mają lepszą ofertę, drugie zdecydowanie gorszą. Postanowiliśmy przebadać rynek, by wybrać najlepszą z nich. Sprawdziliśmy ogólne koszty pożyczki, ewentualne haczyki, warunki umowy i ubezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych, które mogłyby wpłynąć na problemy ze spłatą zobowiązania. O dziwo, na samym czele naszego rankingu nie pojawiła się jedna ze znanych i popularnych firm, o których możemy usłyszeć w telewizji lub w radiu.

Zwycięzcą jest mniej popularna Motopożyczka, czyli szybka pożyczka pod zastaw samochodu.

Motopożyczka nie jest obecnie bardzo znana przez większość społeczeństwa, ponieważ firma nie reklamuje się w telewizji lub w prasie. My słyszeliśmy o niej wiele dobrego, ale pewnie, dlatego że na co dzień zajmujemy się światem finansów. Naszym zdaniem jest to najlepsza pożyczka na rynku, która nie tylko jest jedną z najtańszych, ale po prostu jest najbardziej dostępna. Warunki otrzymania pożyczki są przystępne dla przeciętnego Kowalskiego, czego nie można powiedzieć o ofertach innych, popularniejszych firm.

Warunki pożyczki Motopożyczka:

  • Wiek pojazdu do 12 lat
  • Samochód dopuszczony do ruchu
  • Brak wymagań odnośnie stanu auta; może być nowe i używane
  • Samochód powinien posiadać podstawowe dokumenty: ważną polisę OC i AC oraz ważny dowód rejestracyjny

Jak widać, wymagań jest naprawdę niewiele. Myślę, że większość aut jeżdżących po naszych drogach spełnia te wszystkie warunki, w związku z tym śmiem twierdzić, że ta pożyczka jest w zasadzie dla każdego. Pewnie zaciekawiła cię ta oferta, więc od razu podajemy zestawienie, na jakich warunkach będą przyznane pieniądze. To też wygląda bardzo dobrze. Umowa jest jasna, klarowna, bez haczyków.

Przeczytaj również:  SOHO Credit

Warunki udzielenia pożyczki pod zastaw samochodu:

  • Okres kredytowania do maksymalnie 6 lat
  • Pożyczka do 100% wartości samochodu
  • Maksymalna kwota pożyczki to 100 000 złotych
  • Oprocentowanie wynosi 6% miesięcznie od pożyczonej kwoty

Klienci, którym odpowiadają powyższe warunki nie muszą spełniać dodatkowych wymagań. Wystarczy, że przedstawią dokument potwierdzający ich dane osobowe, dane samochodu i ważność polisy ubezpieczeniowej.

Warto wiedzieć, że Motopożyczka nie sprawdza rejestrów dłużników BIK KRD BIG czy ERIF.

Samochód, który chcesz oddać pod zastaw, nadal możesz użytkować. Dalej jest on twoją własnością. Wystarczy, że będziesz regularnie spłacał pożyczkę, czyli do 16 dnia każdego miesiąca. Decyzję o przyznaniu pożyczki dostaniesz jeszcze tego samego dnia, którego złożysz wniosek.

Czy Motopożyczka jest godna zaufania?

Motopożyczkę przyznaje firma MBR Finance, które jest nam dobrze znana. Ma ugruntowaną pozycję na rynku – działa już od ponad 20 lat. Jej specjaliści byli zaangażowanie w tworzenie bardzo znanych firm finansowych (np. Idea Expert S.A., Powszechny Dom Kredytowy S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A.).

Dane pożyczkodawcy
MBR Finance
ul. Plac Solny 16
50-062 Wrocław
Tel. 71 337 50 58
Regon: 022190609
NIP: 898-220-42-56
KRS: 0000535456

Kontakt:

kontakt@motopozyczka.pl, Tel. 71 337 50 58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *