Pożycz teraz zapłać za 2 miesiące nowa promocja Providenta

Pożycz teraz zapłać później taki slogan często możemy usłyszeć w rożnych promocjach kredytów bankowych czy tez dotyczacych zakupów na raty. Jednak w samych ofertach pożyczek pozabankowych na raty nie mieliśmy takiej możliwości choć często taka promocja może nam skutecznie umożliwić zrealizowanie własnych planów.

Pożyczając  gotówkę na przykład na remont nie dość ze mogliśmy zrealizować swoja inwestycje to jeszcze dołożyć z własnych środków bieżących nie martwiąc się ze nie starczy nam na ratę , która w takim przypadku zapłacimy po pewnym czasie określonym w ramach promocji . Oczywiście zastosowań takich promocyjnych ofert finansowania można mnożyć od inwestycji związanych z remontem po zakup samochodu z rynku wtórnego czy tez wielu innych przedmiotów czy usług.

Pożyczka ratalna w Providencie na raty miesięczne pożycz teraz zapłać za 2 miesiące.

Jeden z najwiekszych graczy na rynku pożyczek pozabankowych jakim jest firma Provident już posiada wiele udogodnienie dla klientów jak pożyczki z możliwością spłaty miesięcznej bez kosztów czy tez pełny wachlarz rożnego rodzaju ofert pod względem spłaty i obsługi , nie zapominając o możliwości uzyskania odroczenia spłaty pożyczki (wakacje kredytowe) bez dodatkowych kosztów na 2 do 4 rat w zależności od oferty .

Provident znów robi krok przed konkurencja i wprowadza nowa promocyjna ofertę pożyczek z rata miesięczną w której spłata 1 raty pożyczki następuje po 2 miesiącach od dnia zawarcia umowy , dalsza spłata następuje już normalnie według harmonogramu. Prze okres promocyjny zwolniony od spłaty rat pożyczkodawca nie nalicz na kosztów ani odsetek .Promocja dotyczy pożyczek zawartych zarówno w ofercie pożyczek spłacanych z obsługa domowa jak i samoobsługowych spłacanych przez internet . Jak na razie promocja dotyczy tylko nowych klientów którzy dotychczas nie byli klientami firmy.

Coraz bardziej można zauważyć iż rynek pożyczek pozabankowych przeplata się i zapożycza rożne rozwiązania z rynku bankowego , a wiec można się śmiało spodziewać ze już niedługo więcej firm i ofert będzie posiadać więcej udogodnień i promocji dla sowich klientów

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *