Pożyczka ok pożyczka pozabankowa na raty

Pożyczka ok – to pozabankowe pożyczki na raty miesięczne nawet na 30 miesiecy a dostępna kwota to nawet 5000zł dla nowych klientów. Oferta pożyczek ratalnych od firmy SMS Kredyt Sp.zo.o.o. udzielających szybkich pożyczek przez internet bez zaświadczeń. Jedna z nielicznych ofert pożyczek przez internet w których nie musimy posiadać konta bankowego z dostępem online . Sama procedura udzielania pożyczek odbywa się częściowo przez kurier dokładniejsze informacje w podpunkcie ” jak uzyskać”poniżej. Sama wypłata środków dostępna na konto bankowe, w oddziale poczty polskiej lub w placówce banku.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Pożyczka ok

  • Kwota pożyczki – od 1500 zł do 5000zł również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 25 do 80  roku życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu
  • Okres kredytowania – od 6 do 30 miesiecy – pożyczka na raty
  • Weryfikacja  -Pożyczka ok  sprawdza bazy jak BIG ,  KRD, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie
  • Wymagane dokumenty` – Bez zaświadczeń
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet częściowo za pośrednictwem kuriera
  • Czas realizacji-  Średni czas uzyskania od 2 do 4 dni roboczych, Pożyczka ok pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 , możliwość składania wniosków całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Jak uzyskać pożyczkę w „Pożyczka ok „

Uzyskanie pożyczki w Pożyczka ok rożni się od znanych z chwilówek .Po pierwsze uzupełniamy wniosek na stronie pożyczkodawcy później musimy poczekać za decyzjom która poznamy nawet w przeciągu 15 minut. Po pozytywnej decyzji dostajemy  na adres e-mail dokumenty do zapoznania się i zostaje wysłany do nas bezpłatnie kurier , po podpisaniu dokumentów przy kurierze i oddaniu podpisanej kopi kurierowi ( usługa bezpłatna) umowa trafia do pożyczkodawcy i pożyczkodawca uruchamia przelew lub aktywuje czek Giro na poczcie .

Przykładowe koszty pożyczek w „Pożyczka ok”

Dla kwoty 1500zł na okres 12 miesiecy przy racie miesięcznej 200,63 zł całkowita kwota do spłaty 2 407,55 zł.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *