Pożyczka plus szybkie chwilówki bez BIK

Pożyczka plus – to pożyczki krótkoterminowe przez internet bez wymogu zaświadczeń oraz weryfikacji w Bik. Oferta od firmy AVENTUS GROUP Sp. z.o.o. o charakteryzuje się duża przyznawalnościa i łatwością uzyskania bez dodatkowych dokumentów i weryfikacji w Biurze Informacji kredytowej. Ponadto pierwsza pożyczka za darmo a wiec pożyczając 500zł oddajemy tylko 500zł. Oferta skierowana dla osób od 21 lat na okres od 15 do nawet 45dni a możliwość uzyskania pożyczki mamy 7 dni w tygodniu.

Podstawowe dane oferty pożyczki w Pożyczka plus

  • Kwota pożyczki – od 200zł do 2000zł dla nowych klientów od 2 pożyczki 2500zł od 3 do 3 tys zł od 4 pożyczce 3 ,5tys zł , powyżej 5 pożyczki 4500 zł i powyżej 6-7 pożyczki  5 tys zł
  • Dla osób –  od 21 roku życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 15 dni do 30dni dla nowych klientów powyżej 3 pożyczki 45 dni
  • Weryfikacja  – Pożyczka plus sprawdza bazy jak  BIG, KRD
  • Pierwsza pożyczka za darmo – tak do 2000zł na okres do 30 dni dla nowych klientów całkowicie za darmo
  • Wymagane dokumenty` – Pożyczka plus nie wymaga zaświadczeń
  • Dostępność oferty – oferta  przez internet
  • Czas uzyskania- nawet w 15 minut na koncie maksymalnie do 24h ( w zależności od księgowania w banku) pożyczka plus posiada konta w bankach :PKO Bank Polski SA ,Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Pekao Bank .

Jak uzyskać pożyczkę w Pożyczka Plus

Aby uzyskać pożyczkę w pożyczka plus standardowo wybieramy kwotę i okres finansowania , uzupełnimy wniosek i weryfikujemy swoje dane przez przelew weryfikacyjny 1 gr ze swojego konta, po otrzymani pozytywnej decyzji kredytowej na nasze konto zostaje wysłany przelew w godzinach pracy firmy ( poniedziałek-Niedziela ).

Przykładowy koszt pożyczki w Pożyczka plus

Dla promocyjnej pierwszej pożyczki dla nowych klientów przy kwocie 500zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty wynosi 510zł.

Dla standardowej oferty 1000zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty wynosi 1274 zł.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *