Profi credit pożyczki pozabankowe do 25 tyś zł

Profi credit jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce udzielające pożyczki przez konsultanta w domu klienta ewentualnie w oddziale firmy. Możliwość pożyczenia nawet do 25000zł na okres do maksymalnie 36 miesięcy( 3 lata). Oferta od firmy PROFI CREDIT Polska S.A. należącej do grupy finansowej Profineal . Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych bez zaświadczeń do kwoty 4 tys zł  powyżej tej kwoty wymagane poświadczenie dochodów przez umowę o prace, przykładowe  rachunki za energie lub media i inne. Wysoka przyznawalność pożyczek i liberalne podejście do każdego klienta umożliwia uzyskanie pożyczki nawet dla osób ze złą historia kredytowa a nawet możliwość uzyskania pożyczki dla osób z wpisem w bazach dłużników.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Profi credit

   • Kwota pożyczki – od 500zł do 25000zł również dla nowych klientów
   • Dla osób –  od 18 lat   posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
   • Okres kredytowania – od 6 do 36 miesięcy.
   • Weryfikacja  – Profi credit sprawdza bazy jak  BIG, KRD ( liberalne podejdzie do klienta szansa nawet dla osób zadłużonych)
   • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
   • Wymagane dokumenty` – Profi credit – do 4 tys bez zaświadczeń powyżej tej kwoty wymagane poświadczenie dochodów,opłaconych  rachunków za media i innych szczegóły podane przez konsultanta
   • Dostępność oferty –   Telefon złożenie wniosku, w biurze lub w domu z obsługa konsultanta.
   • Czas uzyskania- Nawet 7 dni w tygodniu  w zależności od regionu i dostępności konsultantów.

Jak uzyskać pożyczkę w Profi credit

Aby uzyskać pożyczkę w Profi credit należy wejść na stronę pożyczkodawcy wybrać kwotę na suwaku i zostawić numer telefonu. Konsultant oddzwoni do państwa w celu uzupełnienia wniosku przez telefon. Po kilkunastu minutach dostajemy następny telefon z wstępną decyzja kredytowa i w celu umówienia konsultanta lub zaproszenia do oddziału firmy . Resztę formalności załatwimy za pomocą konsultanta w domu lub oddziale firmy. Środki pożyczki są przelane na wskazane konto bankowe.

Przykładowe koszty pożyczki w Profi credit:

Przykładowa pożyczka na kwotę 4000zł na okres 30 miesięcy z miesięczna rata 284 zł całkowity koszt do spłaty wynosi 8520 zł.

Sprawdź opinie o Profi Credit na portalu Crediteo.pl.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *