Provident pożyczki z obsługa domowa lub przez internet

Provident – znana firma  której nie trzeba przedstawiać, najbardziej znana w Polsce marka pożyczek pozabankowych od firmy Provident Polska SA  z obsługa domowa ale tez już od dłuższego czasu prawdziwy kombajn pożyczkowy który posiada w swojej ofercie pożyczki dla firm , refinansowane, przez internet samoobsługowe i wiele innych ofert które trudno w jednym zdaniu wymienić. Provident oferuje pożyczki z obsługa domowa nawet d0 15 tys zł oraz pożyczki samoobsługowe przez internet .

Zarówno z obsługą domowa jak i przez internet możemy pożyczyć nawet do 15 tys zł na okres do 24 miesięcy przy pożyczce przez internet oraz do 90 tygodni przy pożyczce z obsługą domowa, w ramach pożyczki otrzymujemy ubezpieczenie oraz jeżeli przy pożyczę samoobsługowej oddamy całość w miesiąc nasze koszty wyniosą 0 zł czyli mamy możliwość pożyczyć całkowicie za darmo ale jeżeli nasze możliwości nie będą możliwe by spłacić w miesiąc możemy kontynuować spłatę w ratach takie zasady powodują że jest to bezpieczne dla pożyczkodawcy umożliwiając tez pożyczenie bez weryfikacji w Bik czy nawet dla osób z wpisami w bazach dłużników( pożyczki na mniejsze kwoty do 4 tys zł)

Provident nie wymaga od nas żadnych zaświadczeń przy niższych kwotach jeżeli zaś staramy się o większe kwoty będziemy poproszeni o udokumentowanie swoich dochodów. Bardzo pozytywne podejście do klienta i zrozumienie potrzeb umożliwia w Providencie nawet przerwę w spłacie rat nawet do 4 rat w przypadku pożyczki z obsługa domowa i 1 raty w przypadku pożyczki samoobsługowej, jest to raczej ewenement dla rynku pożyczek pozabankowych.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Provident

 

  • Kwota pożyczki – od 300zł do 10000zł również dla nowych klientów , dla pożyczki samoobsługowej i dla pożyczki przez internet nawet do 15 000zł
  • Dla osób –  od 18 lat   posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – pożyczka z obsługa domową od 30 do 90 tygodni pożyczka samoobsługowa przez internet od 3 do 24 miesięcy.
  • Weryfikacja  – Provident sprawdza bazy jak  BIG, KRD ( możliwość uzyskania pożyczki na małe kwoty nawet z wpisami w BIG i KRD)
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Dla pożyczki samoobsługowej jeżeli spłacimy całość w ciągu 30 dni pożyczka jest za darmo bez kosztów. Lub dla pożyczki 1500zl na okres 4 miesiecy 4 x 375zł czyli rsso +0%
  • Wymagane dokumenty` – Provident nie wymaga zaświadczeń , pożyczka na oświadczenie przy małych kwotach przy wyższych wymagane poświadczenie osiąganego dochodu.
  • Dostępność oferty –   oferta dostępna przez internet oraz z obsługa domowa przez konsultanta.
  • Czas uzyskania-  7 dni w tygodniu oprócz świąt państwowych
Przeczytaj również:  Pożyczka plus szybkie chwilówki bez BIK

 

Jak uzyskać pożyczkę w Provident

Dla pożyczki z obsługa domowa – uzupełniamy wniosek na stronie pożyczkodawcy po czym otrzymamy decyzje i prośbę o ustalenie terminu spotkania się z przedstawicielem regionalnym z którym przeprowadzimy resztę procedury. W tej opcji możemy otrzymać gotówkę do reki podczas wizyty przedstawiciela.

Dla pożyczki samoobsługowej przez internet – procedura przypomina inne podobne pożyczki przez internet taka samo uzupełniamy wniosek i rejestrujemy się na stronie pożyczkodawcy  i weryfikujemy swoje dane przez przelanie 1 zł  z osobistego konta bankowego ( kwota weryfikacyjna zostanie zwrócona )  po pozytywnej decyzji zostają środki przelane na nasze konto osobiste.

Teraz dla pożyczki w wysokości 1500zl na okres 4 miesiecy koszty 0%  całkowita kwota do spłaty  to 4 raty po 375zł  czyli oddajemy tylko tyle ile pożyczamy rrso=0% .

Przykładowe koszty pożyczki pozabankowej w Provident:

Dla pożyczki z obsługa domowa z ratami tygodniowymi 3 000 zł na 60 tygodni z rata tygodniowa 84,23 zł całkowity koszt do spłaty 5 053,48 zł.

Dla pożyczki samoobsługowej przez internet na okres 12 miesięcy przy kwocie 3000zł przy racie 383,20 zł (  miesięcznej ) całkowity koszt do spłaty wynosi 4598,40 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.