Rata na plus pożyczki pozabankowe na raty online

Rata na plus – to nowe pożyczki pozabankowe na raty całkowicie dostepne przez internet  bez wymogu zaswiadczeń i bez weryfikacji w Biurze Informacji kredytowej. Oferta pożyczki od firmy pośredniczącej  Aventus Group Sp. z o.o. reprezentujący kredytodawce Tusumi Sp. z o. o. . Oferta szybkich pożyczek do 5 tys zł na okres do 12 miesiecy z splata w ratach miesięcznych. Oferta skierowana dla wszystkich osób od 21 lat posiadających dochód oraz konto w banku i chcących pożyczyć gotówkę bez zbednych formalności całkowicie przez internet z spłata w równych ratach . Rata na plus to oferta pożyczek z uproszczonymi formalnościami do minimum oraz możliwością weryfikacji tożsamości po przez aplikacje „weryfikacja natychmiastowa” pozwalająca potwierdzić nasze dane bez przelewów weryfikacyjnych.

Podstawowe dane oferty pożyczki w „rata na plus”

  • Kwota pożyczki – mozliwośc pożyczenia od 600 do 5000zł od pierwszej pożyczki
  • Dla osób –  od 21do 73 lat   posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 2do12 miesiecy raty równe , miesięczne
  • Weryfikacja  – Rata na plus sprawdza bazy jak  BIG, KRD
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka bez zaswiadczeń na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka  przez internet
  • Czas uzyskania-  Dzięki uproszczonemu systemowi aplikacji i weryfikacji możliwość uzyskania pożyczki nawet w kilka godzin, biuro obsługi klienta jak i sama firma pracuje od poniedziałku do soboty i w tych dniach są rozpatrywane wnioski . Średni czas oczekiwania na decyzje kilka minut na pożyczkę na koncie do 24h

Jak uzyskać pożyczkę w „Rata na plus”

Sama aplikacja o pozyczke została zminimalizowana do minimum a wiec wystarczy uzupełnić wniosek na stronie klienta zweryfikować swoje konto bankowe po przez przelew lub natychmiastowo dzięki usłudze „weryfikacja natychmiastowa” . O pozytywnej decyzji zostaniemy poinformowani na wszystkie możliwe dane kontaktowe podane we wniosku jak e-mail , SMS a kwota pożyczki przelana na podane konto bankowe .

Przeczytaj również:  Ekspres pożyczka pożyczki od 15 do 120 dni

Przykładowe koszty pożyczki w „Rata na plus”

Dla pożyczki w wysokości 2000zł na okres 12 miesiecy przy racie miesięcznej  266.75 zł   całkowita kwota do spłaty wynosi 3201 zł  całkowity koszt pożyczki  1201 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *