Rata na plus pożyczki pozabankowe na raty online

Rata na plus – to nowe pożyczki pozabankowe na raty całkowicie dostepne przez internet  bez wymogu zaswiadczeń i bez weryfikacji w Biurze Informacji kredytowej. Oferta pożyczki od firmy pośredniczącej  Aventus Group Sp. z o.o. reprezentujący kredytodawce Tusumi Sp. z o. o. . Oferta szybkich pożyczek do 5 tys zł na okres do 12 miesiecy z splata w ratach miesięcznych. Oferta skierowana dla wszystkich osób od 21 lat posiadających dochód oraz konto w banku i chcących pożyczyć gotówkę bez zbednych formalności całkowicie przez internet z spłata w równych ratach . Rata na plus to oferta pożyczek z uproszczonymi formalnościami do minimum oraz możliwością weryfikacji tożsamości po przez aplikacje „weryfikacja natychmiastowa” pozwalająca potwierdzić nasze dane bez przelewów weryfikacyjnych.

Podstawowe dane oferty pożyczki w „rata na plus”

  • Kwota pożyczki – mozliwośc pożyczenia od 600 do 5000zł od pierwszej pożyczki
  • Dla osób –  od 21do 73 lat   posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 2do12 miesiecy raty równe , miesięczne
  • Weryfikacja  – Rata na plus sprawdza bazy jak  BIG, KRD
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka bez zaswiadczeń na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka  przez internet
  • Czas uzyskania-  Dzięki uproszczonemu systemowi aplikacji i weryfikacji możliwość uzyskania pożyczki nawet w kilka godzin, biuro obsługi klienta jak i sama firma pracuje od poniedziałku do soboty i w tych dniach są rozpatrywane wnioski . Średni czas oczekiwania na decyzje kilka minut na pożyczkę na koncie do 24h

Jak uzyskać pożyczkę w „Rata na plus”

Sama aplikacja o pozyczke została zminimalizowana do minimum a wiec wystarczy uzupełnić wniosek na stronie klienta zweryfikować swoje konto bankowe po przez przelew lub natychmiastowo dzięki usłudze „weryfikacja natychmiastowa” . O pozytywnej decyzji zostaniemy poinformowani na wszystkie możliwe dane kontaktowe podane we wniosku jak e-mail , SMS a kwota pożyczki przelana na podane konto bankowe .

Przykładowe koszty pożyczki w „Rata na plus”

Dla pożyczki w wysokości 2000zł na okres 12 miesiecy przy racie miesięcznej  266.75 zł   całkowita kwota do spłaty wynosi 3201 zł  całkowity koszt pożyczki  1201 złotych.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *