Ratkomat pożyczki pozabankowe ratalne

Ratkomat – to pożyczki pozabankowe na raty dostepne przez internet nawet do 10 000zł na okres do 24 miesięcy. Oferta od firmy Salelifter Sp. z o.o. z reprezentującej pożyczkodawce Aasa polska S.A. Oferta dedykowana osoba od 20 roku życia w której całość aplikacji przeprowadzamy po przez internet a umowę otrzymujemy do podpisania kurierem najczęściej już na drugi dzień. Wysoka kwota pożyczki możliwość rozłożenia  spłaty pożyczki do 24 miesięcy oraz zminimalizowane formalności powodują ze oferta ran komatu jest często  wybierana ofertą. Dodatkowym plusem oferty jest możliwość aplikacji o następną pożyczkę już po spłacie połowy poprzedniej , pożyczka w „ratkomat” nie wymaga od pożyczkodawcy żadnego potwierdzania rachunku bankowego a kwotę pożyczki otrzymamy za pośrednictwem przelewu na nasze konto lub po przez czek giro w dowolnej placówce banku pocztowego lub poczty polskiej.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w „Ratkomat”

  • Kwota pożyczki – od 1000zł do 10000zł już od 1 pożyczki
  • Dla osób –  od 20  do 80 lat  posiadające obywatelstwo polskie , stały dochód,  numer telefonu , e-mail
  • Okres kredytowania – od 12 do 24 miesięcy, pożyczka ratalna raty miesięczne
  • Weryfikacja  –  Ratkomat  sprawdza bazy jak  BIG,KRD ERIF , BIK ( posiadanie negatywnej historii w Bik nie przekreśla szans na pożyczkę)
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie dotyczy/ brak
  • Wymagane dokumenty` –standardowo pożyczka w ratkomacie nie wymaga od nas żadnych zaświadczeń, pożyczkodawca jednak zastrzega sobie możliwość poproszenia o udokumentowanie dochodu po przez przedstawienie wyciągu z banku lub zaświadczeń o dochodach.
  • Dostępność oferty –   oferta dostępna przez internet , za pośrednictwem kuriera
  • Czas uzyskania-  wnioskować o pożyczkę w ratkomacie możemy 7 dni w tygodniu , wnioski rozpatrywane w czasie pracy BOK , średni czas uzyskania pożyczki do  72 godzin biorąc pod uwagę dni robocze
Przeczytaj również:  GetBucks szybkie pożyczki przez internet na dowód

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w „Ratkomat”

Pierwszym etapem będzie złożenie wniosku na stronie klienta i oczekiwanie na telefon zwrotny od konsultanta w celu potwierdzenia danych , następnie otrzymamy decyzje kredytowa najczęściej nie dłużnej niż 1h po której otrzymamy wzór umowy na podany adres e-mail z która należy się zapoznać, równocześnie zostanie do nas wysłana przesyłka kurierska na koszt pożyczkodawcy z umowa i regulaminem to podpisania. Po podpisaniu dostarczonych dokumentów i dostarczeniu ich przez kuriera do siedziby firmy środki z pożyczki zostaną wysłane na nasze konto lub jeśli wybraliśmy opcje wypłaty po przez czek giro otrzymamy dane do podjęcia gotówki na poczcie polskiej.

Przykładowe koszty pożyczki w „Ratkomat”

Dla pożyczki w kwocie 5000zl na okres 23 miesięcy przy racie 373,37zł miesięcznie całkowita kwota do spłaty  8 579,43 zł całkowity koszt pożyczki 3 579, 43 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.