Sohocredit pożyczki pozabankowe przez internet

Sohocredit pożyczki pozabankowe przez internet z pierwsza darmowa pożyczkom do 1000zł na okres do 30 dni. Oferta w soho credit to przede wszystkim minimum formalności przejrzyste warunki , soho credit to pożyczki od firmy Rapid Finance Polska . Pożyczki krótkoterminowe całkowicie przez internet cało tygodniowo w godzinach 8-22 dla osób od 20 roku życia .

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej Soho credit

  • Kwota pożyczki – od 100zł do 4000zł dla nowych klientów do 1000zł za drugim razem do 2000zł od 3 pożyczki 2500zł od 4 pożyczki 3000zł za piątym razem do 3500zł i od 6 i kolejnej pożyczki do 4000zł
  • Dla osób –  od 20 do 76 roku życia posiadające  dowód osobisty  ,numer telefonu , stały dochód i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 1 do 30 dni ( chwilówka )
  • Weryfikacja   – Soho credit  sprawdza bazy jak  BIG, KRD, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Tak do 1000zl na 30 dni za darmo dla nowych klientów
  • Wymagane dokumenty` – Soho credit nie wymaga zaświadczeń, pożyczka na dowód
  • Dostępność oferty – oferta dostępna przez internet
  • Czas uzyskania- Pożyczka w sohocredit dostapna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 8-20 , szybki przelew po pozytywnej decyzji kredytowej, klienci posiadający konto w banku : PKOBP, Alior bank, BZWBK, Milenium Bank, PEKAO SA, Mbank mogą liczyć na gotówkowe na koncie  nawet w 15 minut po pozytywnej decyzji kredytowej , klienci posiadający konto w innych bankach do 24h w dni robocze.

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w Soho credit

Uzyskanie pożyczki w Soho credit nie równie się niczym od innych szybkich pożyczek przez internet tak samo zobligowani jesteśmy do rejestracji na stronie pożyczkodawcy, uzupełnienie wniosku i potwierdzenie swojego konta bankowego po przez przelanie 1 gr ( nie są akceptowane przelewy za pośrednictwem systemów szybkich płatności oraz z kont SKOK) po pozytywnej decyzji kredytowej środki zostają bezpośrednio przelane na nasze konto bankowe.

Przykładowe koszty pożyczki w socho credit

Dla pierwszej darmowej pożyczki w wysokości 1000zl na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty ( jednorazowej) wynosi 1000zł

Dla standardowej pożyczki w wysokości 1000zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty wynosi 1250zl.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *