Zaliczka pożyczka krótkoterminowa online

Zaliczka – pożyczka krótkoterminowa przez internet na 15 lub 30 dni od firmy Zaliczka Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie . Pożyczki maksymalnie na miesiąc do 2000zł całkowicie przez internet. Pierwsza pożyczka wymaga od klienta przesłania zaświadczenia o zarobkach , ksero dowodu i kopie rachunku za media w celu potwierdzenia adresu zamieszkania wszystkie te dokumenty możemy przesłać droga elektroniczną dla stałych klientów pożyczki na dowód.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w „Zaliczka”

  • Kwota pożyczki – od 100zł do 2000zł  również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 21 roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – na 15 lub 30 dni
  • Weryfikacja  – Zaliczka sprawdza  KRD, BIG ,BIK( mimo sprawdzania Bik nawet negatywna historia nie jest decydująca o odrzuceniu wniosku)
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` –Zaliczka od nowych klientów wymaga kopi dowodu osobistego, zaświadczenie o dochodach, i kopie rachunku za media w celu potwierdzenia zamieszkania , stali klienci pożyczają na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet
  • Czas uzyskania- Składać wnioski możemy  24h przez 7 dni w tygodniu, zaliczka pracuje od poniedziałku do soboty i w tych dniach są rozpatrywane wnioski , jeżeli posiadamy konto bankowe w ,Millennium Bank S.A, Pekao S.A. ,  Bank Zachodni WBK S.A. IPKO pożyczka nawet w 35 minut  na koncie od pozytywnej decyzji .

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w Zaliczka

Pożyczka w zaliczka to pożyczka przez internet a więc zakładamy konto na stronie pożyczkodawcy składamy wniosek i przesyłamy droga elektroniczna dokumenty jeżeli są wymagane , późniejszym krokiem jest potwierdzenie swojego konta po przez usługę Instantor lub przelew 1 zł na konto pożyczkodawcy, po pozytywnej decyzji kredytowej środki są przelewane na nasze konto.

Przykładowe koszty pożyczki pozabankowej w Zaliczka

Dla pożyczki w wysokości 1000zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty ( jednorazowa) 1282,51 zł.

Przeczytaj również:  Feratum Bank pożyczki na raty bez BIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.