Zaplo pożyczki ratalne przez internet

Zaplo – pożyczki pozabankowe na raty całkowicie przez internet , online, Oferta od firmy Zaplo Sp.zo.o należącą do międzynarodowej grupy 4finance Group udzielającej szybkich pożyczek w 17 krajach. Co wyróżniania ofertę zaplo to ciekawe podejście do wyboru pożyczki wybieramy kwotę i wysokość raty a termin spłaty sam jest dostosowywany do naszych oczekiwań i wymagań. Firma sprawdza swoich klientów w bazie BIK jednak nie jest to wyznacznikiem do otrzymania pożyczki i jest spora szansa na otrzymanie decyzji pozytywnej mimo nieciekawej historii kredytowej. Dodatkowo możemy 4 razy w ciągu całego okresu kredytowania przesunąć okres spłaty raty.

Podstawowe dane o pożyczce online na raty w Zaplo

  • Kwota pożyczki – od 1000zł do 10000zł również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 21do 70    roku życia posiadające  dowód osobisty, stały dochód  ,numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – pożyczka ratalna od 3 do 36miesięcy
  • Weryfikacja   – Zaplo  sprawdza bazy jak  BIG,KRD,  BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo –brak ( zaplo zwraca pierwsza ratę w ramach promocji szczegóły na stronie pożyczkodawcy)
  • Wymagane dokumenty` -Zaplo standardowo nie wymaga zaświadczeń do 5 tys zł  lub do 10 000zł gdy weryfikujemy konto Bankowe przez usługę Instantor
  • Dostępność oferty – oferta dostępna całkowicie online
  • Czas uzyskania- nawet w 15 minut od decyzji pozytywnej   na koncie maksymalnie do 24h szybka wypłata po decyzji w bankach Alior Bank, Getin Bank, PKO Bank Polski.

Jak uzyskać pożyczkę w Zaplo

Pożyczka w Zaplo jest dostępna całkowicie online jednak wybieramy tutaj kwotę i wysokość raty jaka nam odpowiada a okres spłaty jest sam ustawiany. Późniejsza procedura to uzupełnienie wniosku i weryfikacja konta przez przelew 1 gr lub przez usługę Instantor . Po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki zostajemy poinformowani mejlowo lub SMS a środki przelane na nasze konto.

Przykładowy koszt pożyczki w Zaplo

Dla pożyczki 3300zł na okres 24 miesięcy rata w wysokości  269,16 z ostatnia 24 rata w wysokości 269,04  całkowita kwota do spłaty 6 459,72 zł

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *