Aasa pożyczka pozabankowa na raty

asa kredytAasa – to pożyczki pozabankowe na raty do 24 miesięcy a kwotę która możemy otrzymać to aż 10 tys zł. Aasa polska SA jest firma o skandynawskim pochodzeniu i uznawana jest za jedna z lepszych firm udzielających pożyczek poza bankami. Pożyczki w aasa dedykowane są dla osób od 20 do 80 roku życia nie posiadających wpisów w bazach dłużników , sama procedura przy pierwszej pożyczce jest trochę inna niż w podobnych ofertach ponieważ kwota pożyczki jest wypłacana po uprzednim podpinaniu umowy dostarczonej bezpłatnie przez kuriera ale za to umożliwia uzyskanie pożyczki osoba które nie posiadaj konta w banku lub konta z dostępem online. Dodatkowym plusem oferty jest możliwość uzyskania drugiej pożyczki jeżeli posiadamy już spłacona połowa pierwszej. Pożyczka w aasa to przejrzyste warunki i jedna z najniższych kosztów pożyczek pozabankowych na raty na rynku.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Aasa

  • Kwota pożyczki – od 1000zł do 10000zł nawet dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 20  do 80 lat   posiadające dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w bank
  • Okres kredytowania – od 6 do 24 miesięcy
  • Weryfikacja  – Aasa sprawdza bazy jak  BIG,InfoMonitor, ERIF , BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie
  • Wymagane dokumenty` – Zasadniczo aasa nie wymaga zaświadczeń jednak jeżeli nasz ocena wiarygodności kredytowej będzie tego wymagać możliwe ze aasa poprosi nas o dodatkowe potwierdzenie uzyskiwanych dochodów.
  • Dostępność oferty –   oferta dostępna przez internet , za pośrednictwem kuriera
  • Czas uzyskania- W aasa średni czas uzyskania pożyczki to do 48 godzin , po podpisanej umowie przy kurierze  pieniądze nawet w 3 h na koncie lub możliwość uzyskania  czeku  od kuriera który będzie aktywny już po 30 minutach który zrealizujemy na poczcie polskiej  , również przelewy są wykonywane nawet 3 h po podpisaniu umowy również przez system Bluecash czyli ekspresowy przelew do kilkudziesięciu banków również spółdzielczych . Aasa rozpatruje wnioski  poniedziałek – piątek miedzy 8 a 19 , wniosek możemy złożyć w każdym monecie jednak będzie on rozpatrzony w czasie pracy biura.

Jak uzyskać pożyczkę w Aasa

Uzyskanie pożyczki w Aasa jest procesem 2 składnikowym po pierwsze składamy wniosek na stronie pożyczkodawcy i uzyskujemy nawet w kilkanaście minut decyzje , później otrzymujemy na maila umowę do zapoznania i dalsze wytyczne . Na następny dzień przyjedzie do nas kurier z regulaminem , umowa do podpisania i jeżeli dodatkowo są wymagane dokumenty lub zaświadczenie należy oddać je kurierowi  po podpisaniu umowy nawet w przeciągu 3 h pieniądze są wysyłane na konto pozyczkobiorcy lub otrzymujemy czek do zrealizowania na poczcie polskiej.

Przykładowe koszty pożyczki w Aasa :

Przykładowy koszt przy pożyczce na 1500 zł na okres 20 miesięcy przy ratach malejących gdzie pierwsza rata wynosi 141,01 zł, a ostatnia 20 rata 130,12 zł całkowity koszt do spłaty wynosi 2 720,61 zł

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *