EKassa pożyczki pozabankowe na raty tygodniowe

EKassa – pożyczki pozabankowe płatne w tygodniowych ratach tygodniowych od firmy Tribution Consult Ltd reprezentującej kilka firm pożyczkowych jednoczenie miedzy innymi Prosty Kredyt Sp z.o.o , PayDayLend. Sp z.o.o , Szybka Gotówka Sp z.o.o , Centrum Rozwiązań kredytowych Sp.z.o.o . Co najciekawsze i wyróżniające w ofercie to po spłaceniu 2 rat możemy otrzymać następna dodatkową gotówkę bez kosztów . Na przykładzie 1200zł na 12 tygodni pożyczki spłaty 2 rat w wysokości 271 zł otrzymujemy bonusowo 510 zł dalej spłacając pozostałe 10 rat w wysokości 271 zł ( uzyskanie dodatkowej gotówki zależne jest od regularnej spłaty rat i oceny historii kredytowej). Pożyczki są udzielane bez zbednych formalności i wymogu zaświadczeń o odchodach . Sama weryfikacja konta bankowego zależna jest od wybranej oferty może być to przelew 1 zł prze system Blu media ( kwota zostaje zwrócona ) lub bez przelewów dzięki połączeniu elektronicznego z bankiem klienta. dla stałych klientów rabaty nawet sięgające do 80% .

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w EKassa

  • Kwota pożyczki – od 400zł do 4000zł również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 18 roku życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – na okres od 1 do 12 tygodni ( raty tygodniowe)
  • Weryfikacja  -EKassa pożyczka  sprawdza BIG, KRD,BIK – weryfikacja zależna od wyboru pożyczkodawcy ( dodatkowa darmowa gotówka tylko z weryfikacja w BIK)
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie
  • Wymagane dokumenty` – Bez zaświadczeń na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet
  • Czas uzyskania-  Ekassa pracuje cało tygodniowo uzyskanie pożyczki zależna od godzin pracy pożyczkodawców , średnio od 1 do 2 dni roboczych.

Jak uzyskać pożyczkę online w Ekasa

Ekassa to firma pośrednicząca reprezentacja kilku pożyczkodawców a wiec uzyskanie pożyczki może się różnic w zależności od wyboru oferty. Sam proces jest prosty polega na rejestracji i uzupełnieniu podstawowych danych jak i kwoty i terminu spłaty , potwierdzenie swojego konta bankowego przez przelew 1 zł lub przez weryfikacje przez aplikacje pożyczkodawcy ( bez kosztowa) . Otrzymamy odpowiedz o przyznaniu pożyczki przez wiadomość SMS lub na e-mail  a środki zostaną przelane na nasze konto bankowe.

Przeczytaj również:  Credit pożyczki online krótkoterminowe

Przykładowe koszty pożyczki w Ekassa:

Dla pożyczki w wysokości  1500 zł na okres 7 tygodni z rata( tygodniową) w wysokości 280 zł całkowity kwota do spłaty 1960 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.