Mogo pożyczki pod zastaw auta i na zakup auta

Mogo oferta finansowania w celu zakupu auta lub pod zastaw auta od firmy Mogo AS działającej od 2012 roku specjalizującej się w finansowaniu zakupu aut jak i pożyczek pod zastaw samochodów.

Oferta dla województw Mazowieckiego i Łódzkiego.

Pożyczka pod zastaw auta – polega na uzyskaniu środków pod zastaw swojego auta które musi być nasza własnością, nie są brane pod uwagę auta kredytowane czy leasingu, samochodem jeździmy normalnie dalej a do wykorzystania mamy środki w pożyczki. Możliwość uzyskania do 85% wartości auta co na przykładzie oznacza ze jeżeli mamy auto rynkowa warte 10 000zł możemy otrzymać do 8500zł. Co trzeba mieć na uwadze ze zostajemy nadal użytkownikiem auta jak dotychczas ale każdorazowy wyjazd poza granice polski wymaga od nas zgłoszenia tego pożyczkodawcy. Auto które staje się podstawa udzielenia pożyczki musi posiadać ważny przegląd i ubezpieczenie, być sprawne techniczne.Wycena auta całkowicie darmowa oparta na ocenie sprzedażny podobnych aut na rynku.

Pożyczka na auto – atutem największym tej oferty to finansowanie zakupu auta niezależnie do wieku samochodu do 85% jego wartości. Po spłacie pożyczki stajemy się jedynymi właścicielami i oczywiście podczas kredytowania możemy swobodnie korzystać z auta.

Możliwe podjecie dodatkowych środków – zarówno przy zakupie jak i przy zastawie auta podczas trwania kredytowania mamy możliwość uzyskania dodatkowych środków jeżeli nasza dotychczasowa spłata jest regulowana w terminie.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w Mogo

  • Kwota pożyczki – od 2500zł do 35000zł w zależności od ceny auta i wyceny
  • Dla osób –  od 21  roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku i śa właścicielami auta w przypadku pożyczki pod zastaw samochodu. ( oferta dla osób z województw Mazowieckiego i Łódzkiego)
  • Okres kredytowania – na okres od 6 do 48 miesięcy
  • Weryfikacja  -Mogo  sprawdza  BIG, KRD Decyzja zależy od ogólnej oceny kredytowej , wartości auta i kwoty pożyczki.
  • Pierwsza pożyczka za darmo – Nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – Posiadanie dokumentów własności auta, dowodu rejestracyjnego , ubezpieczenia i  aktualnego przeglądu.
  • Dostępność oferty –  Pożyczka ratalna  przez internet/ z obsługa w oddziale firmy
  • Czas uzyskania-  Czas uzyskania od 1 dnia roboczego do 1 tygodnia . Srodki przekazywane na konto decyzja podejmowana w ciągu jednego dnia .
Przeczytaj również:  Polożyczka szybkie pożyczki online

Jak uzyskać pożyczkę online w Mogo

Aby pożyczyć pod zastaw auta jak i na zakup auta należy na stronie mogo uzupełnić wniosek wszystkie wymagane dane osobiste i pojazdu , po pozytywnej decyzji kredytowej będziemy zaproszeni do jednego z oddziałów firmy by dołączyć wszystkie formalności firma posiada swoje odziały w Warszawie i Łodzi.

Przykładowe koszty pożyczki w Mogo

Dla pożyczki pod zastaw auta dla kwoty 5000zł na okres 29 miesiecy przy kwocie raty miesięcznej 299.64zł całkowita kwota do spłaty wynosi 8692.04zł.

Dla pożyczki na zakup auta w wysokości 5000zł na okres 25 miesiecy przy racie miesięcznej  297.38 zł całkowita kwota do spłaty wynosi 7429.31zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.