Ratka pożyczki pozabankowe na raty

Ratka.pl to pożyczki pozabankowe na raty nawet do 10 000zł na okres do 24 miesięcy dla osób od 20 roku życia. Ratka to oferta od firmy pośredniczącej  Money Beat Sp. z o.o. która reprezentuje pożyczkodawce  Aasa Polska S.A. Oferta Ratka to przede wszystkim pożyczki o które wnioskujemy przez internet bez konieczności posiadania konta bankowego z dostępem elektronicznym. Sam wniosek uzupełniamy przez internet a umowę podpisujemy przy kurierze w domu klienta.

Podstawowe dane o pożyczce na raty w Ratka.pl

  • Kwota pożyczki – od 1000zł do10 000zł również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 20 do 80  roku życia posiadające  dowód osobisty  ,numer telefonu  ( brak wymogu posiadania konta bankowego )
  • Okres kredytowania – od 10 do 24 miesiecy
  • Weryfikacja   – Ratka.pl sprawdza bazy jak  BIG, KRD, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie
  • Wymagane dokumenty` – Ratka nie wymaga żadnych zaświadczeń ( w niektórych przypadkach istnieje możliwość iż zostaniemy po proszeniu o potwierdzenie dochodów)
  • Dostępność oferty – oferta dostępna przez internet i  przez kuriera
  • Czas uzyskania- Średni czas uzyskania pożyczki w ratka to 1-2 dni robocze , decyzja nawet po kilkunastu minutach po podpisaniu umowy przy kurierze pieniądze zostają wysłane na nasze konto bankowe lub zostaje uruchomiony czek ( GIRO ) umożliwiający odbiór środków w każdej placówce poczty polskiej.

Jak uzyskać pożyczkę w Ratka.pl

Uzyskanie pożyczki w ratka jest prostym wypełnieniem kilku kroków pierwszy to uzupełnienie wniosku na stronie pożyczkodawcy następnie po pozytywnej decyzji zostaje wysłany do nas kurier i dokumenty na adres e-mail do zapoznania się . Po podpisaniu umowy otrzymujemy czek do zrealizowania na poczcie lub środki zostają przelane na nasze konto bankowe .

Przykładowe koszty pożyczki w Ratka.pl

Dla pożyczki w wysokości 1500zł na okres 20 miesiecy przy racie pierwszej 141,01 zł, i ostatniej  130,12 zł ( raty malejące ) całkowita kwota do spłaty wynosi 2 720,61 zł .

Przeczytaj również:  Aasa pożyczka pozabankowa na raty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.