SMS kredyt pożyczki na raty prze teflon, internet kuriera

SMSkredyt- pożyczki pozabankowe na raty działająca na polskim rynku już 10 lat , całkowicie polski kapitał i przystępna forma uzyskania pożyczek nawet dla osób bez konta bankowego z odbiorem gotówki w oddziale poczty polskiej po przez przekaz pocztowy czy odbiór gotówki w banku PKO od firmy SMS Kredyt Sp. z o. o. . W smskredyt uzyskanie pożyczki standardowo odbywa się bez konieczności dostarczenia zaświadczeń acz kol-wiek pożyczkodawca zastrzega sobie prawo o poproszenie w niektórych przypadkach dodatkowych zaświadczeń o o osiąganych dochodach.

Podstawowe dane o pożyczce na raty w smskredyt

  • Kwota pożyczki – od 1000zł do 5000zł również dla nowych klientów
  • Dla osób –  od 20 do 80  roku życia posiadające  dowód osobisty  ,numer telefonu  ( brak wymogu posiadania konta bankowego )
  • Okres kredytowania – od 3 do 30 miesiecy
  • Weryfikacja   – SMSkredyt sprawdza bazy jak  BIG, KRD, BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie
  • Wymagane dokumenty` – standardowo SMS kredyt nie wymaga zaświadczeń ( pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do wymogu zaświadczeń )
  • Dostępność oferty – oferta dostępna przez internet , po przez kuriera, również przez telefon
  • Czas uzyskania- Środki są udzielane bezpośrednio po zaakceptowaniu podpisanej umowy , firma działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Jak uzyskać pożyczkę w SMS kredyt

Pożyczka w SMS kredyt nie jest typowa pożyczkom przez internet , wnioskowanie i uzyskanie pożyczki wiążę sie z nienastępujący czynnościami : wypełnienie wniosku o pożyczkę na stronie pożyczkodawcy i wybór w jaki sposób chcemy uzyskać gotówkę mamy do wyboru przelew na konto, odbiór w placówce poczty polskiej lub w placówce banku PKO oraz możliwość otrzymania środków przez przekaz pieniężny. Następnie kontakt z konsultantem telefonicznie  i po  pozytywnej decyzji kredytowej zostaje wysłany do nas pakiet dokumentów na e-mail oraz  kurier z umowa pożyczki po której podpisaniu  i zatwierdzeniu przez pożyczkodawce zostają uruchomione środki z pożyczki .

Przeczytaj również:  Funeda potyczki pozabankowe na raty do 12 000zł

Przykładowe koszty pożyczki w SMS kredyt

Dla pożyczki w wysokości 1000zł na okres 12 miesiecy przy racie miesięcznej w wysokości 133.73 zł całkowita kwota do spłaty 1604.72 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.