SMS365 pożyczki online i refinansowanie chwilówek

SMS365 oferta pożyczek pozabankowych krótkoterminowych przez internet od brokera firmy pośredniczej  Midway Invest Sp.z.o.o która reprezentuje firmy CAPITAL SYSTEM  Sp z.o.o. i MAESTRA GROUP Sp.z.o.o. udzielających  szybkich pożyczek online do kwoty 3000zl na okres do 30 dni bez zaświadczeń.Dodatkowo SMS365 oferuje refinansowanie chwilówek w reprezentowanych firmach  czyli jeżeli mamy problem ze spłata chwilówki zostaje ona spłacona przez firmę reprezentowana przez SMS365  a my mamy następny miesiąc na spłatę pożyczki refinansowanej. Uwaga by uzyskać pożyczkę refinansowana należy uiścić opłatę za refinansowanie pożyczki , Opłata za refinansowanie nie jest przedpłata uiszczamy ja dopiero po akceptacji wniosku o udzieleniu refinansowania.

Podstawowe dane o pożyczce pozabankowej w SMS365

  • Kwota pożyczki – od 200zł do 3000zł pierwsza pożyczka do 900zł dla stałych klientów i co następna pożyczkę kwota rośnie 3000zł od 6 pożyczki.
  • Dla osób –  od 20 do 70  roku  życia posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – na 15 lub 30 dni
  • Weryfikacja  – Sms 365 sprawdza  KRD, BIG
  • Pierwsza pożyczka za darmo –  nie  dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka przez internet
  • Czas uzyskania- Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli jeżeli posiadamy konto w banku :PKO BP, Millennium Bank, BRE Bank, Pekao Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Bank BPH pieniądze nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku  jeżeli w innym średnio 24h

Jak uzyskać pożyczkę pozabankową w SMS365

Aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem SMS 365 należy wejść i zarejestrować się na stronie uzupełnić wniosek wybrać ofertę firmy , zweryfikować własność konta przez przelew 1 gr na wskazany rachunek bankowy  i po uzyskanej pozytywnej decyzji środki zostaną przelane na nasze konto.

Przeczytaj również:  Monedo now pożyczki ratalne przez internet

Przykładowe koszty pożyczki w SMS365 :

Dla pożyczki w wysokości 600zł na okres 30 dni całkowita kwota do spłaty 750zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.