Vippo pożyczka pozabankowa na raty do 5 000zł

Vippo – pożyczki pozabankowe na raty dostepne całkowicie przez internet do 5000zł na okres do 36miesiecy.  Oferta pożyczki od firmy Vippo Sp. z o.o. oferującej szybkie finansowanie planów w równych ratach miesięcznych , 10% oprocentowania rocznego i brak zastawów, poręczycieli czy zaswiadczeń to podstawowe atuty oferty w Vippo. Oferta dedykowana dla osób od 25 roku życia  chcących pożyczyć większą ilość gotówki i spłacać w równych ratach . Pożyczka w vippo dostępna jest całkowicie online bez wymogu wysyłania jakichkolwiek dokumentów , podpisywania umów czy odwiedzin kurierów.

Podstawowe dane oferty pożyczki w „Vippo”

  • Kwota pożyczki – od 500zł do 5000zł również od 1 pożyczki
  • Dla osób –  od 25 lat   posiadające  dowód osobisty  posiadające stały dochód , numer telefonu i konto w banku
  • Okres kredytowania – od 6 do 36 miesiecy raty miesięczne
  • Weryfikacja  – Vippo sprawdza bazy jak  BIG, KRD,BIK
  • Pierwsza pożyczka za darmo – nie dotyczy
  • Wymagane dokumenty` – pożyczka bez zaswiadczeń na dowód
  • Dostępność oferty –  pożyczka całkowicie przez internet
  • Czas uzyskania-  Możliwość uzyskania pożyczki od kilku godzin do maksymalnie następnego dnia roboczego, czasy uzyskania środków zależny od księgowania przelewów i zaksięgowania opłaty weryfikacyjnej.

Jak uzyskać pożyczkę w „Vippo”

Pożyczki w Vippo sa całkowicie dostepne przez internet za pomocą komputera, laptopa, smart fona czy tabletu a wiec wystarczy przeprowadzić proces wnioskowania o pozyczke na stronie pozyczkodawcy , zweryfikować swoja tożsamość po przez przelew środków z naszego konta  wysokości 1zł na wskazane konto pozyczkodawcy . O pozytywnej decyzji dowiemy sie w przeciagu kilku minut a środki zostaną przelane w jak najkrótszym możliwym czasie po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego.

Przykładowe koszty pożyczki w „Vippo”

Dla pożyczki w wysokości 1500zł na okres 12 miesiecy przy racie stałej 196,87 zł całkowita kwota do spłaty 2362,49 zł całkowity koszt pożyczki w wysokości 862,49zł w tym opłata przygotowawcza , administracyjna i odsetki .

Przeczytaj również:  Mogo pożyczki pod zastaw auta i na zakup auta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.